Windows 7 Home Basic'den Windows 10 Home'a geçerken Windows yükleme hatası

363732

Hectopat
Eski Windows 7 Home Basic bilgisayarıma format atmak istedim ve hazır format atarken Windows 10'u yükleyeyim dedim. Flash belleğe Windows 10'u yükledim BIOS'dan Boot'ladım ve videoda gördüğünüz bu adıma kadar geldim ama yüklemek istediğimde yükleniyor yükleniyor ve yine aynı adıma geliyor attığım link aldığım hatanın videosu yardımcı olursanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de aynı sorunu yaşadım ekran kartın uyumsuz falan dedi. Diski sıfırladım driver ve Firmware güncellemelerini yaptım sıfır diske kurdum şu an kullanıyorum.

Teknoloji cahiliyim biraz şimdi bir tane USB'yi mi seçiyim Windows'u kurması için ondan sonra diski nereden biçimlendireceğim sonra nereden nasıl güncelleyeceğim Windows 10'u biçimlendirdikten sonra nasıl yükleyeceğim anlamadım
USB'ye Windows10 kur sonra diski biçimlendir sonra Windows10 yükle ama öncesinde bütün güncellemelerini yap.
Teknoloji cahiliyim biraz şimdi bir tane USB'yi mi seçiyim Windows'u kurması için ondan sonra diski nereden biçimlendireceğim sonra nereden nasıl güncelleyeceğim Windows 10'u biçimlendirdikten sonra nasıl yükleyeceğim anlamadım

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoda yükleme tamamlandıktan sonra USB'yi çıkarmadığı için tekrar kurulum ekranı geliyor, yaşadığınız sorun ne anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı