Windows 7 Home Keyi ile Windows 10 Home Kurma

Cross.firex

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Benim eski dizüstü bilgisayarda Windows 7 home premium orijinal yüklü olarak geldi. Dizüstünün alt tarafında ise anahtarı mevcut. Bildiğim kadarıyla home premium anahtarı ile win 10 home kurulabiliyormuş. Bu anahtarı kullanarak masaüstü bilgisayarıma win 10 home kurmak istiyorum. Dizüstünü artık kullanmıyorum. Nasıl yapacağım? Teşekkürler.

Şu linkten Windows 10'u indirin: Windows 10 ISO
Ardından bilgisayarınızda bulunan Windows 7 Home Premium ürün anahtarını bir kenara not edin. İndirdiğiniz ISO dosyasını Rufus ile bir USB belleğe yazdırın (Rufus: Rufus - Önyüklemeli USB sürücü oluşturmanın en kolay yolu). Eğer bilgisayarınız USB'den boot etmez ise bir DVD'ye de yazdırabilirsiniz. Bilgisayarı USB'den veya DVD'den boot edin ve kuruluma başlayın. Sizden ürün anahtarı istediğinde bir kenara not aldığınız Windows 7 ürün anahtarınızı yazın ve devam edin. Ardından Windows 10'u kurun.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı