Windows 7 Home Premium İngilizce'yi Türkçe Yapınca Orijinallik Bozulur mu?

kaspa

Kilopat
Daha fazla  
@Murat5038 Windows 7 Home Premium ürün anahtarım var, temiz ISO indirip işletim sistemini de etkinleştirdim. Ancak dili İngilizce, manuel bir şekilde Türkçe dil paketi kursam orijinalliği bozulur mu? Yükseltme esnasında herhangi bir sorun yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dil paketi yüklemek lisansı bozmaz. Sanki şunun gibi sormuşsun; "Hocam ... şey içsem orucum bozulur mu?" :)

Şöyle ki, Ultimate sürümü olmayınca Microsoft dil paketi desteğini çevrimiçi olarak sunmuyor. Komut istemcisinden manuel olarak dil paketi kurmayı bu yüzden illegal sayıyorlar. Sizin de yorumunuzdan sonra, 3. parti yazılım ya da crack türevi yazılımlar kullanmadığım için orijinalliğinde bir sıkıntı çıkmayacaktır diye ümit ediyorum. Dil paketini kurduktan sonra Legitcheck uygulaması ile de kontrol ettirdim, şuan için sıkıntı gözükmüyor. Olası bir durumda da Türkçe destekli temiz bir ISO dosyası bulup, tekrar formatlarım. Yorumlar için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı