Windows 7 ISO dosyası nereden bulunur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Negan Smith

Kilopat
Makaleler
1
Öncelikle desteğinin sona erdiğini ben de siz de biliyorsunuz. İstememin nedeni kardeşimin SSD bulunmayan bilgisayarında Windows 10 yavaş geliyor bana. Windows 7 kurmak istiyorum ama kuruluş ekranında "CD/DVD Driver missing" ile başlayan ve "please insert it" ile biten bir hata alıyorum. USB Kurulumda alıyorum bu hatayı. GPT olarak Rufus ile USB Belleğe yazdım. Çözemedim sorunu. SATA ayarları AHCI olarak duruyor. Sistem:
i3 9100F
Gigabyte H310M S2V 2.0
Crucial 8 GB DDR4 2400MHz RAM
ASUS RX-560 4 GB OC
High Power 500W 80+ PSU
Western digital 320GB 7200RPM + Seagate ST500 5900RPM (Windows WD diske kurulu.)

Windows 8.1 kullanamıyorum. RX-560 ekran kartının 8.1 için Driver'i yok.

O işlemci için güncellik sizin için daha iyi olacaktır.

Gerçekten sisteminize Windows 7 gibi desteği bir işletim sistemi kurmanız sisteme hakarettir :D.Evet Windows HDD'de yavaş ama o kadar da değil yani Windows 10 kurmanızın sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum.
Aşağıdaki bağlantıdan Windows 10 sürüm 2004'ü kurabilirsiniz. İyi sosyaller:D

O işlemci için güncellik sizin için daha iyi olacaktır.

Hocam moderatörlükten ayrıldınız mı :üzgün:?

Yani Windows 7 bu sisteme zayıf mı kalır? Sistemin pek güçlü olduğunu düşünmüyorum.
Bu arada halihazırda W10 var sistemde.

Hocam moderatörlükten ayrıldınız mı?
Kişisel nedenlerden dolayı ayrıldım.

Yani Windows 7 bu sisteme zayıf mı kalır? Sistemin pek güçlü olduğunu düşünmüyorum.
Sisteminiz çok zayıf değil, SSD olmaması kaynaklı disk kullanımında problem oluyor olabilir.

8.1 için 10 sürücüleri uyabiliyor deneyebilirsiniz ancak gerek olmadığını düşünüyorum.

Öncelikle desteğinin sona erdiğini ben de siz de biliyorsunuz. İstememin nedeni kardeşimin SSD bulunmayan bilgisayarında Windows 10 yavaş geliyor bana. Windows 7 kurmak istiyorum ama kuruluş ekranında "CD/DVD Driver missing" ile başlayan ve "please insert it" ile biten bir hata alıyorum. USB kurulumda alıyorum bu hatayı. GPT olarak Rufus ile USB belleğe yazdım. Çözemedim sorunu. SATA ayarları AHCI olarak duruyor. Sistem:
i3 9100F.
Gigabyte H310M S2V 2.0.
Crucial 8 GB DDR4 2400MHz RAM.
ASUS RX-560 4 GB OC.
High Power 500W 80+ PSU.
Western digital 320GB 7200RPM + Seagate ST500 5900RPM (Windows WD diske kurulu.)

Windows 8.1 kullanamıyorum. RX-560 ekran kartının 8.1 için Driver'i yok.

https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows7

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı