Çözüldü Windows 7 ISO dosyasını Rufus'la yazarken USB ikiye bölündü

• Konuyu başlatan NGY
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 793
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NGY

Kilopat
Yer
DENİZLİ
Daha fazla  
Meslek
OPERATÖR
İyi akşamlar, Rufus ile ISO dosyası yazdırırken böyle oldu belleğim. Bunu nasıl çözebiliriz?

IMG_20211010_191233.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi akşamlar, Rufus ile ISO dosyası yazdırırken böyle oldu belleğim. Bunu nasıl çözebiliriz?

Eki Görüntüle 1186044
Normal. UEFI yazdırdığınız için. Bu bir sorun değil, işletim sistemini açmaya yarıyor. USB'yi artık kullanmak istemiyorsanız o bölümü disk yönetiminden silebilirsiniz.

Çözüm
Normal. UEFI yazdırdığınız için. Bu bir sorun değil, işletim sistemini açmaya yarıyor. USB'yi artık kullanmak istemiyorsanız o bölümü disk yönetiminden silebilirsiniz.

Disk yönetiminden silinmiyor ayrıca önceden de ISO yazdırdım fakat böyle ayrı UEFI NTFS olarak görünmüyordu flash bellek içine bir şey atacağım zamanda diski kullanmak için biçimlendirmelisiniz hatasını veriyor biçimlendiriyorum gene anı hatayı veriyor.

Disk yönetiminden silinmiyor ayrıca önceden de ISO yazdırdım fakat böyle ayrı UEFI NTFS olarak görünmüyordu flash bellek içine bir şey atacağım zamanda diski kullanmak için biçimlendirmelisiniz hatasını veriyor biçimlendiriyorum gene anı hatayı veriyor.
FAT32 4GB altı için olduğundan ISO 4GB'tan büyükse NTFS olarak ayrılır. Disk yönetiminden silinmiyorsa MiniTool Partition Wizard ile silebilirsiniz.

FAT32 4 GB altı için olduğundan ISO 4 GB'tan büyükse NTFS olarak ayrılır. Disk yönetiminden silinmiyorsa MiniTool Partition Wizard ile silebilirsiniz.

Onu biliyorum önceden de Windows 10 ISO'sunu bu bellege yazdırdım o zaman böyle olmadı şu an bellek takınca dırek bıcımlendırme hatası verıyor.
FAT32 4GB altı için olduğundan ISO 4GB'tan büyükse NTFS olarak ayrılır. Disk yönetiminden silinmiyorsa MiniTool Part

FAT32 4GB altı için olduğundan ISO 4GB'tan büyükse NTFS olarak ayrılır. Disk yönetiminden silinmiyorsa MiniTool Partition Wizard ile silebilirsiniz.
Belleği eski haline nasıl döndürebiliriz

Yeni konular

Geri
Yukarı