Windows 7 Kurma

quantom

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Türkiye
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarım artık yavaşladığı için format atmaya karar verdim. Windows 7 yüklemeyi düşünüyorum. Yüklemeyi biliyorum ama şu kısımda takılıyorum. Windows'u nereye yükleyeceğimizi. Şu anda bilgisayarımın C diski 97GB. Format sırasında 97 GB'lık alanı silip biçimlendirip tekrar 97 GB'lık alan mı açacağım? Kusura bakmayın uzun bir soru oldu ama.

ss.png

Son düzenleyen: Moderatör:
bence windows 10 kurmanı tavsiye ederim ve disklerin hepsini silip iki eşit parçaya böle bilirsin. Ben C diskini biraz daha az tutup D diskinin boyutunu artırdım. Nedeni ise oyunlarımın hepsi D diskinde. Eğer harici bir HDD var ise ona resim video falan atıp daha temiz bir sisteme sahip olabilirsin :)

Peki USB ' den boot ederken Error Loading Operating System diyor araştırdım Fast Boot diye bir ayar varmış Asus anakartta bunu nasıl yapıyoruz resim atabilir misiniz ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı