Windows 7 Mavi ekran “THREAD_STUCK_IN_DEVICE_DRIVER”

Eness44

Hectopat
Daha fazla  
Sistemimi 1 yıl önce Vatan bilgisayardan toplattım.
Ekran kartım: Asus R7 260X
İşlemcim: AMD FX6300
Anakart: M5A78L-M LEUSB3
RAM: Kingston HyperX 8 GB DDR3 1600 MHz
Uzun bir zamandır bu mavi ekran sorunu çözemedim. Ya da çözecek detaylı bilgiye sahip değilim. Genelde hatayı oyun oynarken veya oyundan çıktığım zaman ekran mavi ekran veriyor. Nadir de olsa normal kullanımda nette takıldığımda da alıyorum. İşletim sistemim Windows 10'du ben de belki işletim sisteminde bir sıkıntı olmuştur diye Windows 7 Ultimate yaptım fakat sorun aynı şekilde devam etti. Tüm driverları BIOS vs güncel. Minidump dosyaları ile sorun çözümüne ilişkin yardımcı olunduğunu gördüm. Ben de minidump dosyalarını paylaşıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

MİNİDUMP.rar

Ekran kartı ile ilgili duruyor gibi. Öncelikle temiz kurulumla Windows 10'a geç. Herhangi bir sürücü kurma. Kurduktan sonra yeni bir konu aç ve beni etiketle. Hem sürücüleri kurmanda yardımcı olurum hem de mavi ekran hatası verirse kesin nedenini anlarız.

Şu an Windows 7 kullandığın için sistemsel problemler olması olağan.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı