Windows 7 Mavi Ekran

blackos

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Ben birkaç gün önce Windows 7 işletim sistemimde mavi ekran hatası aldım. Çıkan yazılarda bios update yazdığını gördüm. Ve bugün biosu güncelledim. Ancak aynı mavi ekran hatasını yeniden aldım. Bu sorunu nasıl çözebilirm.

İşletim Sistemi: Windows 7 Ultimate

Sadece bu ise ekan kartı sürücünü güncelle, ayrıca bu sorunu elektiirkler kestiği sırada aldı isen normal bir durum. Eğer almaya devam edersen dosyaları paylaşırsın. Steam'ı da kaldır ve güncel sürümü kur. Norton'u kaldır güncel sürümü kur, sürücülerinin çoğu güncel değil.
Palit'e ait bir program varsa kaldır.

Sadece bu ise ekan kartı sürücünü güncelle, ayrıca bu sorunu elektiirkler kestiği sırada aldı isen normal bir durum. Eğer almaya devam edersen dosyaları paylaşırsın. Steam'ı da kaldır ve güncel sürümü kur. Nortonu kaldır güncel sürümü kur, sürücülerinin çoğu güncel değil.
Teşekkür ederim. Bu sabah dediklerinizi yapacağım.

@Murat5038 Dediklerinizi yaptım. Bütün sürücüleri güncelledim. Bu sefer önce ekran dondu ve bilgisayar reset attı. Sonra iki kez Windows başlatılıyor yazısında mavi ekran verdi.
Acaba bu sorun ekran kartından olabilir mi ? Çünlü saatlerce bilgisayarı normalce kullanıyordum. İşim bittikten sonra oyun açtım ve sonra böyle oldu. Hem benimde daha önce anakartım yanmıştı. Onuda etkilemiş olabililir mi ?
Ekran Kartı: Nvidia Geforce 9500 GT

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı