Çözüldü Windows 7 nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HaeKFeaT

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarımın hard diski bozulduğu için yeni bir hard disk aldım fakat Windows 7 nasıl kurulur bilmiyorum. Windows 7 ISO olarak indirdim fakat Rufus ile yazamadım. Direkt USB'ye atsam olur mu? Bu işlemden sonra bilgisayara takıp başlattığımda nasıl kuracağım? Bunu açıklarsanız sevinirim. İnternetten araştırdım fakat kafam iyice karıştı ve buraya danışma kararı aldım.

Bilgisayarımın hard diski bozulduğu için yeni bir hard disk aldım fakat Windows 7 nasıl kurulur bilmiyorum. Windows 7 ISO olarak indirdim fakat Rufus ile yazamadım. Direkt USB'ye atsam olur mu? Bu işlemden sonra bilgisayara takıp başlattığımda nasıl kuracağım? Bunu açıklarsanız sevinirim. İnternetten araştırdım fakat kafam iyice karıştı ve buraya danışma kararı aldım.
ISO dosyasını direk USB'ye atarsan olmaz. Ama ISO içeriğini WinRAR vb. ile çıkarıp USB'ye atarsan yapabilirsin.
Bilgisayar 2013 ten kalma eski bir bilgisayar 2gb ram ve intel pentium 8.1 sıkıntı yaratmaz mı?
Ben o sisteme Win7 öneririm.

Windows 7 artık desteği kesti. Windows 8.1 öneririm. Direkt USB'ye atarsanız çalışmayabilir.
Aynı şeyleri yazmaktan bıkmadınız mı ? Desteğinin kesidliğini o da biliyordur ama kurmak istiyor, lütfen "desteği kesildi" yazmayı kesin artık. Ne istiyorsa onu kursun, yardımcı olabiliyorsanız yardımcı olun, gerisine karışmamalısınız.

Geri
Yukarı