Çözüldü Windows 7 nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vatikan

Hectopat
Yer
Istanbul
Dediğim gibi indirmek zaten ücretsiz. Lisans paralı.
Eyvallah.
Dediğim gibi indirmek zaten ücretsiz. Lisans paralı.

Hocam her şeyi tamamladım Windows 7'yi USB belleğe yazdım ama bilgisayara nasıl atacağımı bilmiyorum monitöre ekran gelmiyor video sinyali bulunamadı diyor BIOS menüsüne girip nasıl yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İnşallah kesinti zarar vermemiştir. Fişten çekin ve BIOS pilini söküp 10 dakika sonra takıp deneyin.
Elektrik kesintisi sebebiyle de olabilir. Fişten çekin ve açma tuşuna basın bırakın. Daha sonra tekrar deneyin.

İnşallah kesinti zarar vermemiştir. Fişten çekin ve BIOS pilini söküp 10 dakika sonra takıp deneyin.

Çözüm
Sonuçta elektrik kesintisi ile aynı şey. Dediğim gibi deneyin.

Hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır herkese söyleyin BIOS pilini çıkardıktan sonra RAM'leri de çıkartıp taksınlar. Gerçekten elleriniz öpülüyesice adamsınız iyi geceler dilerim.
Yener'in dediğini denediniz şayet olmaz ise önce monitörün ekran kartı kablosunun temas edip etmediğini kontrol edin. Sonra olmaz ise ekran kartını çıkarıp tekrar takmakta fayda var.
Olmazsa onu da yapacaktım. Size de teşekkür ederim hocam iyi geceler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı