Windows 7 Orijinal MSDN İndirme

Sefa Dönmez

Hectopat
Daha fazla  
İyı gunler ben Windows 7 orjınal MSDN nerden bulabılırım? Yardımcı olursanız sevınırım... :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Forumda bu konu ile alakalı önceden açılmış bayağı konu var. Konu açmadan önce lütfen önceki konuları araştrın. Google'dan yada torrent sitelerinden aramalarla istediğiniz ISO dosyalarına ulaşabilirsiniz. İndirdiğiniz dosyaların hash değerini kontrol etmelisiniz.
Hash Nedir?

Bunun yanında her zaman güncel işletim sistemlerini kullanmanızı tavsiye ederim.
Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum

Kendim özel olarak geliştirdiğim tüm Windows sürümlerini (XP-Windows 10) Türkçe ve İngilizce olarak barındıran bir internet sitesine sahibim. Sitede tüm Windows sürümleri 32-64 BİT olarak yer alıyor ve ücretsiz olarak indirilebiliyor.

(İndirme Linkleri '' GOOGLE DRİVE '' Bağlantılıdır)

150GB DEV ARŞİV

Valla kuzen bana kalsa en iyisi bence Windows 10 en son ki güncelleştirme ile işlemci hızı mükemmel derecede artıyor kolaylıkları ve performans süper bence.

Kendim özel olarak geliştirdiğim tüm Windows sürümlerini (XP-Windows 10) Türkçe ve İngilizce olarak barındıran bir internet sitesine sahibim. Sitede tüm Windows sürümleri 32-64 BİT olarak yer alıyor ve ücretsiz olarak indirilebiliyor.

(İndirme Linkleri '' GOOGLE DRİVE '' Bağlantılıdır)

150GB DEV ARŞİV

Hocam siteniz mükemmel, Windows sürümlerini nereden buldunuz sizin kaynağınız nedir? Ayrıca güncel midir sürümler? Detaylı bir bilgiye ulaşamadım sitenizde. Düz olarak Pro-Ultimate falan yazmışsınız başka bir detayını göremedim.

Hocam siteniz mükemmel, Windows sürümlerini nereden buldunuz sizin kaynağınız nedir? Ayrıca güncel midir sürümler? Detaylı bir bilgiye ulaşamadım sitenizde. Düz olarak Pro-Ultimate falan yazmışsınız başka bir detayını göremedim.

Merhaba hocam, henüz site tam anlamıyla bitirmiş ve tam oturtmuş değilim genelde elimden geldikçe en güncel ISO'ları yayınlıyorum, birazdan Windows 10 19H2 yani 1909 güncellemesinin Türkçe ISO dosyası eklenecektir araca ve herkes yeni çıkan güncelleme ile son güncel ISO dosyasına ulaşacaktır :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba hocam, henüz site tam anlamıyla bitirmiş ve tam oturtmuş değilim genelde elimden geldikçe en güncel ISO'ları yayınlıyorum, birazdan Windows 10 19H2 yani 1909 güncellemesinin Türkçe ISO dosyası eklenecektir araca ve herkes yeni çıkan güncelleme ile son güncel ISO dosyasına ulaşacaktır :)

Hocam merhabalar öncelikle hangi site aracını kullanıyorsunuz? Blogger mi yoksa WordPress mi? Nasıl öyle resimlere tıklayınca gözükmeli yaptınız? Teşekkürler!

Yeni konular

Geri
Yukarı