Windows 7 Professional vs Windows 8.1

Xawerd

Hectopat
Bilgisayarımda Windows 10 Pro yüklü fakat önceden Windows 7 Pro vardı. Windows 10'da performans düşüşü yaşadım ve Windows 7 Pro veya Windows 8.1 yüklemeye karar verdim. Sizce Windows 7 Pro mu yoksa Windows 8.1 mi? Şimdiden teşekkürler.
İşlemci A10 9620P, RAM 8 GB, ekran kartı ise R7 m340, 1 TB HDD.

Windows 10'da sorun çıkartacak bir sistem değil. Yaşadığınız sorunu belirtin, yardımcı olalım.

İşletim sistemiyle ne alakası var tam tersi güncel olan güncellemeleri otomatik yapan işletim sistemleri daha performaslıdır. Siz güncelleme yapıyor musunuz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha hızlı ve güvenli bir işletim sisteminden eski ve desteği bitmiş olan Windows sürümlerini kullanmanızı tavsiye etmem. Bildiğiniz üzere artık yeni nesil işlemciler artık Windows 10 uyumlu. Sadece işlemciler değil yeni üretilen anakart, ses kartı vs hepsi artık sadece Windows 10 destekliyor. Orjinal Windows 10 kullanmanız durumunda hiçbir sürücü problemi yaşamazsınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı