Windows 7 Sesi Artırma

'Windows 7' bölümünde Recep Baltaş tarafından 28 Mart 2011 tarihinde başlatılan konu.

1. Recep Baltaş

Recep Baltaş Technopat Yönetici

Beğenileri:
    42.561
    Yer:
    İstanbul
    Windows 7'de hoparlör ve kulaklıktan gelen sesi artırmak için ilk olarak sağ altta yer alan ses simgesine tıklamanız gerekiyor.

Simgeye sağ tıkladıktan sonra "Kayıttan Yürütme aygıtları/Playback Devices"a tıklayın.

Şimdi Hoparlörün üzerine tıklayın ve alttan "Özellikler/Properties"i seçin.

Geliştirmeler kısmından "Gürültüsüzlük Ekolayzırı/Loudness Equalizer"ı işaretleyin. Artık kulaklığınızda ya da hoparlörünüzden daha yüksek ses çıkacak.

2. Şahap Tanrıkulu

Şahap Tanrıkulu Decipat

Beğenileri:
    73
    Yer:
    Kayseri
    Konu için teşekkürler @Recep Baltaş . Lakin, Gürültüsüzlük Ekolayzırı/Loudness Equalizer geliştirmesi bende bulunmuyor. Anakartım güncel 1,9 sürümü. İşlemcim g3258. Nasıl bir yol izleyebilirim? Anakartım Z87 g45. Ses inanılmaz az hocam. Sürücülerim güncel. Realtek Hd Audio kontrol paneli yüklü ve günccel.

Sizce sesin az olması normal mi, zira içindeki game boost ses yongasına rağmen laptop'um bundan aha iyi ses veriyor, eğer bu normal değilse nasıl artırabilim? Resmi ekliyorum.
    ses.jpeg

3. Ettativa

Ettativa Attopat

Beğenileri:
    8
    Yer:
    KKTC, Girne
    Gürültü dengeleme oluyor artık.

4. yakupdulaz

yakupdulaz Zeptopat

Beğenileri:
    0
    konu için teşekürler @Recep Baltaş benim pc de dediğiniz kelimler bulunmuyor çok az ses geliyor ne yapabilirim tşk

benim pc de çok az ses çıkıyor acaba bana bi yardımcı olurmsunuz @Recep Baltaş şimdiden teşekür

Sayfayı Paylaş