Windows 7 Sistem Açılmama Sorunu

rivershark

Hectopat
Daha fazla  
Özet geciyorum."uygulama duzgun olarak baslatilamadi" hatasinin cozumu icin senin gosterdigin dependency walker programini kullaniyordum fakat tam beceremedim bazi system32 dll'lerini 64 bit yerine 32'leriyle degistirdim. Sorun duzelmedi ayarlari oyle biraktim. Bilgisayarin kapanmamasi gerekiyorken dün yanlislikla fisi cekildi.

Şimdi size fikir yürütmeniz için verileri veriyorum.

-Bilgisayar windows logosu gözüktükten sonra hemen milisaniyeler icinde mavi ekran verip reset atiyor. ( mavi ekrani goremiyorsun bile)

- Asıl problem şu, bilgisayarda aylardan beri süre gelen problemi cozmedigim icin isim zorlasti.
Bilgisayari bugune kadar "sürücü imzasi zorlamasini devre disi birak"tan (winload.exe hatasi) aciyordum. İmza hatasi vardi cunku.

-Sorunlar butunu şu, pc ne güvenli modda ne de komur sisteminde aciliyor sadece "sürücü imzasi devre..." seceneginde aciliyor ama onda da hata verip reset atiyor.

-F8'e bastigimda "bilgisayarinizi onarin secenegi yok.

-Toshibanin recovery dvd sinden boot ettim ama dil seceneginden sonra bilgisayarinizi onarin yok. Sadece win 7 yukluyor.

-Komut sistemini bir sekilde acabilsem chkdsk, sfc bir sekilde duzeltilir ama acilmiyor.

Eldeki veriler bunlar arkadaslar.

Bilgisayarda 8-10 gb'lik önemli bir verim var onu kaybetmek istemiyorum gerisi onemli degil.

Format atmadan verileri kurtarmak istiyorum daha sonra ne olursa olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı