Windows 7 sorunsuz kurulabilir mi?

d4mann

Hectopat
setup.exe ile arkadaşlarım ve TikTok'ta gördüğüm insanlar W7 kurarken PC'de malzemeler sorun vermemiş fakat sorunsuz kuramamış bilgisayarcıya götürmek zorunda kalmış biliyorum çoğunuz diyecek sende götür diye fakat PC 8 kg babama desen kuramadım götürelim diye çok kızar ve W8.1 sl X64 kullanıyorum çok sorunlar var.

Pentium E2160.
3GB RAM.
256 MB ekran kartı.

Son düzenleyen: Moderatör:
setup.exe ile arkadaşlarım ve TikTok'ta gördüğüm insanlar W7 kurarken PC'de malzemeler sorun vermemiş fakat sorunsuz kuramamış bilgisayarcıya götürmek zorunda kalmış biliyorum çoğunuz diyecek sende götür diye fakat PC 8 kg babama desen kuramadım götürelim diye çok kızar ve W8.1 sl X64 kullanıyorum çok sorunlar var.

Pentium E2160.
3GB RAM.
256 MB ekran kartı.

Şu Windows 7 aşkınızı bırakın lütfen tamam sevebilirsiniz hoşunuza gidebilir ama en iyisi güncelde kalmak. sorun olduğunu belirtmişsiniz ne gibi sorunlar var hocam.

Şu Windows 7 aşkınızı bırakın lütfen tamam sevebilirsiniz hoşunuza gidebilir ama en iyisi güncelde kalmak. sorun olduğunu belirtmişsiniz ne gibi sorunlar var hocam.
O sistemle ne kadar 8.1 kullanabilir ki? Windows 7 bile zor kullanır, gerçekçi olun biraz.
Windows 7 x86 yükle. Tiktok'un oyunlarına alet olma. Sıkıntı çıkarsa Technopat kaçmıyor.

O sistemle ne kadar 8.1 kullanabilir ki? Windows 7 bile zor kullanır, gerçekçi olun biraz.
Windows 7 X86 yükle. TikTok'un oyunlarına alet olma. Sıkıntı çıkarsa Technopat kaçmıyor.

Aslında kullanılır bir süre o sistem ile kullandım. Ha tek fark 4 GB RAM vardı. Windows 10 kullandım bir süre sonra OC yapmıştım amatör olarak.

Ama yine de bir yavaşlık var. Neyse şu anda E7500 ile Windows 10 Pro kullandığımı kimseye söylememeliyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı