Windows 7 Starter Keyi ile Windows 10'a Geçme

enes2116

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde Windows 7 Starter keyi var. Ama sanırım artık bu keyi rezerve edemiyorum.
Rezerve tarihi geçti mi? Eğer geçmediyse sistemi Windows 7 Starter kurup Windows 10'a geçebilir miyim?

Rezerve tarihi 1 yıl sonra bitiyor. Yani Windows 7 Starter temiz kurulum yapın. Keyinizi aktifleştirin. Bütün güncellemelerinizi eksiksiz yapın. Rezerve simgesi gelecektir. Rezerve ettikten sonra tekrar Windows Update kullanarak sisteminizi yükseltebilirsiniz. Eğer ki bütün update işlemlerinden sonra rezerve simgeniz gelmezse: Windows 10 Rezerve İkonu Çıkartma / Getirme | Technopat Sosyal

Rezerve tarihi 1 yıl sonra bitiyor. Yani Windows 7 Starter temiz kurulum yapın. Keyinizi aktifleştirin. Bütün güncellemelerinizi eksiksiz yapın. Rezerve simgesi gelecektir. Rezerve ettikten sonra tekrar Windows Update kullanarak sisteminizi yükseltebilirsiniz. Eğer ki bütün update işlemlerinden sonra rezerve simgeniz gelmezse: Windows 10 Rezerve İkonu Çıkartma / Getirme | Technopat Sosyal

Hocam ben temiz kurulum yapmak istiyorum açıkçası. Laptopuma Windows 7 Starter kurup keyi rezerve ettirirsem , daha sonra kendi bilgisayarıma Windows 10'u temiz kurup kurulum ekranında rezerve edilen keyi girersem hata verir mi?

Hocam ben temiz kurulum yapmak istiyorum açıkçası. Laptopuma Windows 7 Starter kurup keyi rezerve ettirirsem , daha sonra kendi bilgisayarıma Windows 10'u temiz kurup kurulum ekranında rezerve edilen keyi girersem hata verir mi?
Birebir aynı işlemi yaptım. Laptop'umda Windows 8.1 Dreamspark kullanıyordum. Başka bilgisayara Kendi orijinal Windows 7 Home Basic'imi kurdum. Rezerve ettirdim ve yükselttim. Daha sonra o bilgisayardan tamamen kaldırdım. Şimdi temiz kurulumla kendi bilgisayarıma kurmak istiyorum fakat key hatası veriyor. Hâlâ çözümünü aramaktayım. Hata veren başka kişiler de gördüm.

Peki Windows 7 Starter 32 bit ise arkadaş 64 bit yüklemek istiyorsa nasıl yapacak ? Yüklerken soruyormu acaba ?
Microsoft'un forumunda sorunsuz aktifleştirilebileceği söylenmiş: http://answers.microsoft.com/en-us/...t/70d546cd-b6e3-44d8-a6c8-fd7feb7d1915?auth=1 Ayrıca az önce bir konuda da gördüm orada da arkadaşlar aktifleştirebileceğini söylemiş. Bir deneyin derim. Ben de laptop'umun RAM'ini yükselttim. Ben de 32-Bit keyimi 64-Bit'te deneyeceğim. Önce bi 32-Bit'te çalıştırmayı başarayım da...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı