Windows 7 sürücü yükleme sonrası açılmama sorunu

baran karakaş

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarım çok kasıyordu ve hiç FPS alamıyordum. 8.1 kullandıgım için durumun 8.1 çözümün Win7 geçip biraz daha FPS alırım hayalleriydi. Windows 7 Ultimate geçtim, driver kurucu yükledim bu program otomatik yüklerken PC açılmamaya başladı. Yani normal olarak ekran gelmiyor. Windows açılış sesi geliyor safe modda giriyorum ama buradan da bir şey yapamadım. Çareyi tekrar format atmakta buldum. Flash belleğin içine Windows 7 professional attım ve BIOS'tan USB 1. sıraya aldım fakat PC sadece safe moddan acılıyor ve hiçbir şey olmuyor. Ne bır yazı hıcbır sey yok. Aynı şeyi gidip DVD aldım onda da denedım onda da olmuyor + güvenli mod'dan sistem geri yüklenmiyor. Deneyimli ya da yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar e-postamla kayıt olduğum hesap açılmıyor böyle hesap bulunmuyor falan diyor neyse bu hesapla yazıyorum.Sistemi güvenli mod da açıp yüklediğim driverları sildim artık normal olarak açılıyor pc , 8.1 de sistem 64 bit windows 7 de 32 bit oldu.Driver konusunda sıkıntı olmaz inş

Size tavsiyem, otomatik driver bulucu programlarla değil de, driverları kendi sitelerinden birebir bulup kurmanız. Düşük ihtimalle de olsa bu programların yanlış driver bulup kurduğu ve sisteme sıkıntı yarattığı oluyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı