Windows 7 sürücüleri nasıl bulunur?

Iori Yagami

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Windows 7 kurdum bilgisayarıma. Kurulduktan sonra sadece ekran kartı sürücüsünü güncelledim. Güncellemem gereken diğer sürücülerin neler olduğunu veya onları nereden bulabileceğimi bilmiyorum. Yardımcı olabilecek kişiler var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben Windows 7 kurdum bilgisayarıma. Kurulduktan sonra sadece ekran kartı sürücüsünü güncelledim. Güncellemem gereken diğer sürücülerin neler olduğunu veya onları nereden bulabileceğimi bilmiyorum. Yardımcı olabilecek kişiler var mıdır?

Windows 7'de güncelleme desteği kesildiği için zor bulunur Windows Update kendi kendine yükler chipset yuklesen yeterli.

Anakartın sitesinde bulabilirsin çoğu sürücüyü ama RAM 8 ise Windows 10 kurup direkt uğraşmadan Driver'ları kurabilirsin.

Anakartın sitesinde bulabilirsin çoğu sürücüyü ama RAM 8 ise Windows 10 kurup direkt uğraşmadan Driver'ları kurabilirsin.
Yeterli gözükse de en güncelleri olmuyor ve bazı sürücülerin kullanıcı uçbirimlerine erişemiyorsun otomatik kurulumda. Ekran kartında Radeon Software gibi.

Hazır kurulum olarak istiyorsan Snappy Driver Origin, açık kaynak kodlu ve en doğru kuran yazılım. Manuel kuracaksan anakartının, işlemcinin ve markası varsa diğer ekstra taktığın donanımların sitelerine tek tek girip bakmalısın.

Yeterli gözükse de en güncelleri olmuyor ve bazı sürücülerin kullanıcı uçbirimlerine erişemiyorsun otomatik kurulumda. Ekran kartında Radeon Software gibi.

Hazır kurulum olarak istiyorsan snappy driver Origin, açık kaynak kodlu ve en doğru kuran yazılım. Manuel kuracaksan anakartının, işlemcinin ve markası varsa diğer ekstra taktığın donanımların sitelerine tek tek girip bakmalısın.

Ben hep öyle yapıyorum ve hiç sorun yaşamıyorum cirlop gibi oluyor sistem.

Ben hep öyle yapıyorum ve hiç sorun yaşamıyorum cillop gibi oluyor sistem.
Keskinlik, giriş gecikmesi azaltma, mozaik döşeme gibi şeyleri atlıyorsun. Soundblaster'daki ses ayarları veya laptopsa FN kısayolları bir yazılıma bağlıysa atlıyorsun, animasyonların güzelliği gibi şeyleri geçiyorum ama işlemci sınırlayan veya sınırları aşan yazılımları da atlıyorsun. Dahası bazen ön jaklar çalışmıyor, onları açma şansın da gidiyor.

Keskinlik, giriş gecikmesi azaltma, mozaik döşeme gibi şeyleri atlıyorsun. Sound Blaster'daki ses ayarları veya laptopsa FN kısayolları bir yazılıma bağlıysa atlıyorsun, animasyonların güzelliği gibi şeyleri geçiyorum ama işlemci sınırlayan veya sınırları aşan yazılımları da atlıyorsun. Dahası bazen ön jaklar çalışmıyor, onları açma şansın da gidiyor.

Yo onlarda da sorun yaşamıyorum, hepsi halloluyor ne FN keyleri ile sorunum oluyor ne de ses ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı