Windows 7 sürücüleri Windows 8.1'de veya Windows 10'da çalışır mı?

Emre Ercel

Femtopat
Daha fazla  
Toshiba C855-2G6 PC'yi kullanıyorum.
Anakartın yani Toshiba'nın sitesin de indirmem gereken sürücüler ve programlar, var ama bu sürücüler ve programlar Windows 7 için.

Bu Windows 7 için olan sürücüler ve programlar Windows 8 veya Windows 10 da çalışır mı? Eğer çalışırsa ileride program, sürücü veya sistem ile ilgili bir sorun çıkar mı?

Son düzenleme:
Anakartın yani Toshiba'nın sitesin de indirmem gereken sürücüler ve programlar, var ama bu sürücüler ve programlar Windows 7 için.

Bu Windows 7 için olan sürücüler ve programlar Windows 8 veya Windows 10 da çalışır mı? Eğer çalışırsa ileride program, sürücü veya sistem ile ilgili bir sorun çıkar mı?

Bende de aynı sorun var, Technopat'a yazdım daha yanıtlanmadı.

Donanım kimliğini Google'dan aratarak kendi Windows sürümünün versiyonunu bulmaya çalış. Kendi laptopumda bazı Windows 7 sürücüleri Windows 8.1'de de çalışmıştı ama şans işi biraz.

Yeni konular

Geri
Yukarı