Windows 7 Tarih ve Saat Ayarının Sıfırlanması

Mahanaxar

Hectopat
Makaleler
8
Daha fazla  
Bilgisayar saatim sürekli 1 saat geriden geliyor. İşlerim aksamaya başladı. Düzelttiğim taktirde 1 gün sonra tekrar 1 saat geriye sarıyor. Nasıl çözebilirim?

Bizim sizin gibi sırf saat için Windows 10 alacak paramız ve caka tavrımız yok maalesef. Başka bir tavsiye?

30-35 TL OEM key alabilirsiniz. Kimse size gidip kutulu alın demedi zaten. Forumda yetkililer Windows 7 için destek vermiyor. Windows 7 ile sürünüceğinze Windows 10'a geçin. Alakası yok diyen arkadaş bende eskiden Windows 7 kullandığımda aynı hatayı alıyordum Windows 10'a geçince düzeldi. Bilmeden yargılaman saçma ve komik. 🙃😉

Güncellemeleri denetle ve yükle. KB3192321 güncellemesini yükle. Windows 10 için para yok demişsin bu arada. 20-30 TL arası lisanslar var alabilirsin.

Saat dilimini Bağdat'a alarak ve ek olarak internet saatini güncelleyerek sorunu çözdüm. Teşekkürler.

30-35 TL OEM key alabilirsiniz. Kimse size gidip kutulu alın demedi zaten. Forumda yetkililer Windows 7 için destek vermiyor. Windows 7 ile sürünüceğinze Windows 10'a geçin. Alakası yok diyen arkadaş bende eskiden Windows 7 kullandığımda aynı hatayı alıyordum Windows 10'a geçince düzeldi. Bilmeden yargılaman saçma ve komik. 🙃😉
Güzel kardeşim windows 7 ile windows10 ile arasında tarih ve saat açığı olucak diye saçma bir durum olabilir mi ? Saatin yanlış atanmasının tek nedeni Bios pilinin tükenme sorunundandır, yada sizin yaptığınız gibi windows7'yi yazılımsal olarak eksik kurmanızdandır. :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı