Windows 7 temiz format attım ve bilgisayar açılmıyor

Aimerlapaix

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Windows'u içi boş HDD'ye kurdum ama starting Windows ekranından sonra sürekli reset atıyor. O ekrana gelince yine reset atıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? HDD sorunlu falan mıdır acaba o yüzden mi böyle yapıyordur? Windows 10 kurulum usb’si oluşturuyorum. iMac üzerinden birazdan onu deneyeceğim fakat bu normal mi? Acaba hazırladığım Windows 7 kurulum usb’sinde mi sorun var?

Windows'u içi boş HDD'ye kurdum ama starting Windows ekranından sonra sürekli reset atıyor. O ekrana gelince yine reset atıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? HDD sorunlu falan mıdır acaba o yüzden mi böyle yapıyordur? Windows 10 kurulum usb’si oluşturuyorum. iMac üzerinden birazdan onu deneyeceğim fakat bu normal mi? Acaba hazırladığım Windows 7 kurulum usb’sinde mi sorun var?

Ya harddiskiniz bozuk ya da Windows kurulum dosyaları bozulmuş ki bu bellek yüzünden de olabilir.

İso dosyasını orjinal olmayan bi siteden indirmiştim 2.5 gb lık bi isoydu. USByi çıkartınca Windows boot manager hatası veriyor sanırım iso bozuk. Temiz Windows 10 iso indiriyorum şimdi onunla deneyeceğim güncellemeleri konu altında paylaşırım.

Senin bana kardeşim diyebilmen için bir hakkın yok. Bende sana stabil çalışması için öneriyorum. Her zaman son çıkan en iyisidir diye bir şey yoktur.

Geri
Yukarı