Windows 7 ücretsiz kurulur mu?

Wilson Fisk

Hectopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Arkadaşlar bir yakınımın eski olan bilgisayarına Windows 7 kurmam gerekiyor. Rufus ile Flash belleğe yazdıracağım. İnternete tarayınca Microsoft'un sitesinden şu linki gördüm. Bu Windows 7'nin işletim sistemi mi? Eğer işletim sisteminin kendisi ise bunu Rufus ile Flash belleğe yazdırabilir miyim?

Buradan indirip Rufus ile kurabilirsiniz.

Arkadaşlar bir yakınımın eski olan bilgisayarına Windows 7 kurmam gerekiyor. Rufus ile Flash belleğe yazdıracağım. İnternete tarayınca Microsoft'un sitesinden şu linki gördüm. Bu Windows 7'nin işletim sistemi mi? Eğer işletim sisteminin kendisi ise bunu Rufus ile Flash belleğe yazdırabilir miyim?
Windows 7 kurmak zorunda değilseniz, Windows 10+Key veya Linux Mint kurabilirsiniz. Onun haricinde Windows 7 kurmak mantıksız.

Artı -1 Eksi
Windows 7 kurmak zorunda değilseniz, Windows 10+Key veya Linux Mint kurabilirsiniz. Onun haricinde Windows 7 kurmak mantıksız.
Hocam çoluk çocuk kullanacak. Öyle çok fazla uğraşmak istemiyorum. Bende daha önce hiç Linux kurmadım, öğrenirim bir şekilde ama bilgisayarı kullanacak kişiler Linux'u öğrenemezlerse baştan bir daha uğraştırırlar.

Hocam çoluk çocuk kullanacak. Öyle çok fazla uğraşmak istemiyorum. Bende daha önce hiç Linux kurmadım, öğrenirim bir şekilde ama bilgisayarı kullanacak kişiler Linux'u öğrenemezlerse baştan bir daha uğraştırırlar.
Linux Mint, Windows işletim sistemine arayüz olarak benziyor. O sebeple önerdim. Ayrıca virüs falan da bulaşmaz. Tabi hepsinin olmasa da bazı oyunların Linux desteği de var.
Tabi yine sizin kararınız.

Linux Mint, Windows işletim sistemine arayüz olarak benziyor. O sebeple önerdim. Ayrıca virüs falan da bulaşmaz. Tabii hepsinin olmasa da bazı oyunların Linux desteği de var.
Tabii yine sizin kararınız.

Kendim için olsa düşünürdüm de, bir başkası için olacak ya o yüzden ben işimi sağlama alayım teşekkür ederim hocam.

Geri
Yukarı