Windows 7 Ultimate 32/64 bit ISO dosyası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Lord Raiden Hocam şimdi ben bu Windows 7'yi bilgisayarıma kursam, sürücüleri otomatik olarak indiriyor mu?

Win7_Ult_SP1_Turkish_x64 orijinal son sürüm.isodosyası Yandex.Disk'e kaydedilemedi. Kaydedilme esnasında böyle bir hata alıyorum. Normal indirmede de hata alınıyor. @Lord Raiden

Hesap oluşturun. Yine alıyorsanız aynı hatayı hesap ayarlarından Yandex e postası oluştur gibi bir seçenek var oradan oluşturun sonra tekrar deneyin. Ben böyle çözdüm.
Çok eskiymiş mesajınız dikkat etmedim. Yine de belki aynı hatayı alan buradan halleder diye dursun.😄

Dosyaya artan talep gerekçesiyle Google Drive'a da yükleme yaptım. Dileyen oradan da indirebilir.
İndirmede sorun yaşayanlar dosyayı kendi hesabına çekip oradan indirme yapabilir.

Dosyaya artan talep gerekçesiyle Google Drive'a da yükleme yaptım. Dileyen oradan da indirebilir.
İndirmede sorun yaşayanlar dosyayı kendi hesabına çekip oradan indirme yapabilir.

Google Drive, orijinal Windows ISO dosyalarını bloke ediyor. Sizinki de öyle olmuş, bende yaşamıştım.

1607126229310.png

ISO dosyasını arşivleyip tekrar upload ederseniz sorun olmaz bende aynı şekilde böyle çözdüm.

Google Drive, orijinal Windows ISO dosyalarını bloke ediyor. Sizinki de öyle olmuş, ben de yaşamıştım.

Eki Görüntüle 765235

ISO dosyasını arşivleyip tekrar upload ederseniz sorun olmaz, ben de aynı şekilde böyle çözdüm.
Aslında aklıma gelmedi değil. Neyse, teşekkür ederim. Yeniden yüklerim ben de. :(

Hocam konuyu hortlatıyorum ama ürün anahtarını sonradan aktif edebiliyoruz değil mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı