Windows 7 Ultimate 32/64 bit ISO dosyası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
RAR şifresi neydi?
1614070271357.png

Sıkıntı bende mi? VirtualBox'a kurarken Windows files downloding yazısı çıkıyor sonra siyah ekranda kalıyor. Sürüm Ultimate 64 Bit. @Enes3078 @Lord Raiden
Sanal makine ayarlarını doğru yapılandırmamış olabilirsiniz. Bu ISO'yu birkaç kişi daha sanal makineye kurdu ve sorunsuz kullanıyorlar. :)
İsterseniz 32 Bit sürümü ya da Professional sürümü deneyin.
Yine olmazsa yeni konu açın, daha iyi yardım alırsınız.

Sanal makine ayarlarını doğru yapılandırmamış olabilirsiniz. Bu ISO'yu birkaç kişi daha sanal makineye kurdu ve sorunsuz kullanıyorlar. :)
Evet Professional 64 bit indirmeye başlamıştım inşallah çalışır. 32 bit kurmak istemiyorum çünkü kesik kesik geliyor görüntü.

Paylaşım için teşekkür ederim. Ben halihazırda Windows 7 - Ultimate - 64 bit SP1 kullanıyorum. Çok eskiden topladığım bir bilgisayar ve aldığım yerde bu Windows sürümü yüklenilip verilmişti. Bir SSD satın aldım ve bilgisayar hızlansın diye sistemi SSD'ye kurmak istiyorum. Bilgisayarımda şu an kullanımda olan OEM ürün anahtarını (key'i) Belarc Advisor programı aracılığıyla buldum.

Konu sahibine sorum şu, sizin verdiğiniz ISO dosyasını Rufus vasıtasıyla USB belleğe aktarıp, sadece SSD takılıyken SSD'ye yükleyebilir miyim? Eğer yanlış format atarsam HDD'yi boşa sıfırlamış olmaktan korkuyorum. Ayrıca, şu an kullandığım OEM anahtarını SSD'ye yüklediğim Windows'ta kullanabilir miyim?

Üyeliğimi yeni açtım, bir hatam varsa uyarırsanız düzeltirim. Herkese selamlar.

Paylaşım için teşekkür ederim. Ben halihazırda Windows 7 - Ultimate - 64 bit SP1 kullanıyorum. Çok eskiden topladığım bir bilgisayar ve aldığım yerde bu Windows sürümü yüklenilip verilmişti. Bir SSD satın aldım ve bilgisayar hızlansın diye sistemi SSD'ye kurmak istiyorum. Bilgisayarımda şu an kullanımda olan OEM ürün anahtarını (key'i) Belarc Advisor programı aracılığıyla buldum.

Konu sahibine sorum şu, sizin verdiğiniz ISO dosyasını Rufus vasıtasıyla USB belleğe aktarıp, sadece SSD takılıyken SSD'ye yükleyebilir miyim? Eğer yanlış format atarsam HDD'yi boşa sıfırlamış olmaktan korkuyorum. Ayrıca, şu an kullandığım OEM anahtarını SSD'ye yüklediğim Windows'ta kullanabilir miyim?

Üyeliğimi yeni açtım, bir hatam varsa uyarırsanız düzeltirim. Herkese selamlar.
Merhabalar, hoş geldiniz.

Öncelikle ürün anahtarınızı doğru yedeklediğinizden emin olun.

Evet, sadece SSD takılı iken Rufus ile ISO dosyasını yazdırdığınız USB bellek ile format atabilirsiniz, sorun çıkmaz.
Dediğiniz gibi HDD'yi çıkarıp format atarsanız yanlışlıkla silme olasılığı ortadan kalkar. :)

Ürün anahtarı konusunda da sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Son olarak; SSD'ye Windows 7 kurduktan sonra SSD için TRIM ayarını açmanız gerekir. SSD sağlığı açısından önemlidir. Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız yeni konu açabilir ya da internette daha önce açılmış konulara bakabilirsiniz.

Hızlı geri dönüş için teşekkürler. Öyleyse başka bir yöntemle daha ürün anahtarımı doğrulayıp format atayım. Selamlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı