Çözüldü Windows 7 Ultimate 64-Bit orjinal ISO dosyasını nereden bulunur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Curesto

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Test amaçlı IDE diskime Windows 7 kurmak istiyorum. Orjinal modifiye edilmemiş dosyayı nereden bulabilirim? Technopat herhangi bir Windows 7 arşivine sahip mi? Teşekkürler.

Evet, böyle bir arşivimiz var. @Enes3078 oluşturmuştu hepsini.

Sakın ama sakın yukarıda atılan linklerdekini indirme. Forumda Windows İndirme Aracı diye bir şey var o programla indir. Ben yukarıda atılanlarla kurulum denedim almadığım hata kalmadı üstüne verilerim gitti. Windows İndirme Aracı'ndan Agustos 2018'e kadar tüm güncellemeleri almış sürümü indirirsen sıkıntısız tertemiz kurulum yapmış oluyorsun.

Sakın ama sakın yukarıda atılan linklerdekini indirme. Forumda Windows İndirme Aracı diye bir şey var o programla indir. Ben yukarıda atılanlarla kurulum denedim almadığım hata kalmadı üstüne verilerim gitti. Windows İndirme Aracı'ndan Agustos 2018'e kadar tüm güncellemeleri almış sürümü indirirsen sıkıntısız tertemiz kurulum yapmış oluyorsun.

Kurulumu yapamama sorunlarının bize değil, kullanıcıya ait olduğunu belirtmek isterim. Ayrıca biz orada ISO'nun doğru olup olmadığını tespit edebilmeniz için SHA1 ve SHA256 değerlerini de paylaştık. Yani burada sorun bizde olmuyor 🙂

Kurulumu yapamama sorunlarının bize değil, kullanıcıya ait olduğunu belirtmek isterim. Ayrıca biz orada ISO'nun doğru olup olmadığını tespit edebilmeniz için SHA1 ve SHA256 değerlerini de paylaştık. Yani burada sorun bizde olmuyor 🙂

Bozuk kardeşim anlatamıyorum galiba. Her zaman yaptığım şeyi yapıyorum yukarıda atılan ISO'larla hata veriyor. Recep Baltaş'ın paylaştığı Windows İndirme Aracı ile indirdiğim ISO çalışıyor.

Son düzenleme:
Bozuk kardeşim anlatamıyorum galiba. Her zaman yaptığım şeyi yapıyorum yukarıda atılan ISO'larla hata veriyor. Recep Baltaş'ın paylaştığı Windows İndirme Aracı ile indirdiğim ISO çalışıyor.

Windows 7'nin SP1 sürümü olduğu için Windows Update stabil çalışmayabilir. Bundan ötürü güncellemeleri Microsoft'un sayfasından elle indirmeniz gerekebiliyor. Güncelleme sisteminde oluşan sorunların hiçbiri bizimle alakalı olmadığını ve çözümünün de elle yüklemek olduğunu belirtmek isterim. Eğer arşivimizi kullanacak birisi olursa o kişilerin de görmesi için bunları yazma ihtiyacı duydum.

Teşekkürler.
Ekran Alıntısı.PNG

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı