Windows 7 Ultimate ISO dosyası nereden bulunur?

Fregat.

Hectopat
Yer
Yerel Disk (C:)
Daha fazla  
Arkadaşlar rica etsem bana orijinal Win7 Ultimate ISO dosyası verebilir misiniz indirip kuracağım.
Şu anda 64 bit kullanıyorum ama 32 bit istiyorum windows 7 ultimate 32 bit olurmu olursa türkçe ve güvenilir bi şekilde atarmısınız.

Daha önceden de Windows 10 kurmak istiyordunuz. Neden şimdi Windows 7 kurmak istiyorsunuz? Önceki konudaki işleri yarım yapmıştınız.

@SSGHOST.EXE, verdiğiniz site sanki pek güvenilir değildir. Düzeltmişsiniz. Konu sahibi daha dün Windows 10 formatı atmak istiyordu. Fakat adımları uygulayamadığı için buraya konu açmıştı ve yardım ediyordum. Fakat yarım bir şekilde sorularımı cevaplayamadan şimdi Windows 7 kurmak istediğini söylüyor.

@SSGHOST.EXE, verdiğiniz site sanki pek güvenilir değildir. Düzeltmişsiniz. Konu sahibi daha dün Windows 10 formatı atmak istiyordu. Fakat adımları uygulayamadığı için buraya konu açmıştı ve yardım ediyordum. Fakat yarım bir şekilde sorularımı cevaplayamadan şimdi Windows 7 kurmak istediğini söylüyor.
Evet win7 kurmak istiyorum ve iso dosyası lazım

32 bit mi, 64 bit mi sistemin?
Şu anda 64 bit kullanıyorum ama 32 bit istiyorum windows 7 ultimate 32 bit olurmu olursa türkçe ve güvenilir bi şekilde atarmısınız.
@Fregat., Windows 7 ISO dosyasını paylaştım zaten. 🙂 Ürün anahtarınız bulunuyorsa indirebilirsiniz.
İste yok sorunda orada sitede anahtar istiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı