Çözüldü Windows 7 Ultimate Türkçe dil paketi nereden bulunur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Falsey

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar Windows 7'nin modifiye edilmiş bir sürümünü kurdum ve gayet memnunum. Boşta 500 MB civarı RAM kullanıyor ve Windows 10'a göre sistem daha hızlı çalışıyor. Ama dil İngilizce. Denetim Masası'ndan dil yüklemeye çalıştığımda hata veriyor modifiyeli ISO olduğu için o ayarı silmişler sanırım. Bence "cab" dosyası olarak indirmek istiyorum ama bulamadım nereden indireceğimi.

Linkteki programı indirip deneyebilirsiniz.

Linkteki programı indirip deneyebilirsiniz.
Elimde türkçe dil paketi yok hocam onu nasıl indireceğim? Program dil paketi seçmemi istiyor.

Tamam hocam. Bununla olması gerekir.

Tamam hocam. Bununla olması gerekir.
Link yok hocam ya da ben yanlış anladım.

Program dil paketi istiyor. Bana o lazım.
1653476176448.png

1653476193804.png

Karşıdan yükleme ve Windows 7 Dil paketi yüklemek için şu adımları izleyin:

1. Microsoft Update'i başlatın. Bunu yapmak için Başlat' ı
    the Start button
    , Microsoft Update Aramaya Başla kutusuna yazın ve sonra Programlar listesinde Microsoft güncelleştir ' i tıklatın.
  2. Dil paketlerinin isteğe bağlı güncelleştirme bağlantılarını tıklatın.
  3. Windows 7 Dil paketleri kategorisi altında istediğiniz dil paketini seçin.

Not: Birçok ek dil paketlerini yüklerseniz, disk alanını ve sistem performansını etkilendiğini. Özellikle, disk alanını ve sistem performansını etkilendiğini hizmet, hizmet paketi yüklemeleri gibi işlemler sırasında. Bu nedenle, Dil Paketi kullanıyorsanız, bir dil paketi bilgisayarınıza yalnızca eklemenizi öneririz.
  4. Tamam' ı tıklatın ve sonra karşıdan yükleme ve kurma işlemini başlatmak için Güncelleştirmeleri Yükle ' yi tıklatın.

Görüntüleme dilini değiştirmek için şu adımları izleyin:

1. Başlat' ı tıklatın ve sonra Görüntü dilini değiştirme Aramaya Başla kutusuna yazın.
  2. Görüntü dilini değiştir'itıklatın.
  3. Görüntülenen aşağı açılan listesinde, istediğiniz dili seçin ve Tamam' ı tıklatın.

Karşıdan yükleme ve Windows 7 Dil paketi yüklemek için şu adımları izleyin:

1. Microsoft Update'i başlatın. Bunu yapmak için Başlat' ı
    the Start button
    , Microsoft Update Aramaya Başla kutusuna yazın ve sonra Programlar listesinde Microsoft güncelleştir ' i tıklatın.
  2. Dil paketlerinin isteğe bağlı güncelleştirme bağlantılarını tıklatın.
  3. Windows 7 Dil paketleri kategorisi altında istediğiniz dil paketini seçin.

Not: Birçok ek dil paketlerini yüklerseniz, disk alanını ve sistem performansını etkilendiğini. Özellikle, disk alanını ve sistem performansını etkilendiğini hizmet, hizmet paketi yüklemeleri gibi işlemler sırasında. Bu nedenle, Dil Paketi kullanıyorsanız, bir dil paketi bilgisayarınıza yalnızca eklemenizi öneririz.
  4. Tamam' ı tıklatın ve sonra karşıdan yükleme ve kurma işlemini başlatmak için Güncelleştirmeleri Yükle ' yi tıklatın.

Görüntüleme dilini değiştirmek için şu adımları izleyin:

1. Başlat' ı tıklatın ve sonra Görüntü dilini değiştirme Aramaya Başla kutusuna yazın.
  2. Görüntü dilini değiştir'itıklatın.
  3. Görüntülenen aşağı açılan listesinde, istediğiniz dili seçin ve Tamam' ı tıklatın.
Modlanmış ISO'da Windows Update bölümü yok maalesef. Bana "cab" paketi olarak lazım.

Modlanmış ISO'da Windows Update bölümü yok maalesef. Bana "cab" paketi olarak lazım.
1653465486372.png

Sadece Update ile geliyor, türkçe sürüm.

Zaten Windows 7 yerine 8.1 çıktı, sisteminiz düşükse 8.1 ya da Linux distrolarından kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı