Windows 7 Ultimate vs Windows 8

Window 7 Ultimate 32 Bit kullanıyorum. Sizce Windows 8 Release Preview 32 Bit'e mi geçeyim yoksa Windows 7'de kalayım mı ?

Release Preview kullanırsanız tabii ki sorun yaşarsınız... Nihai sürüme geçmeniz gerek:

https://www.technopat.net/forum/windows-8/9708-windows-8-turkce-indirme-baglantilari.html

Şimdilik Windows 7'de kal, SP'den sonra 8.

CHIP'te yorum yapan "XP Forever"cılar gibi yorum yapmışsınız ve Windows 8 hakkında gram bilginiz yok. Windows 8 zaten Windows 7 + SP1 gibi bir şey. Windows 7 tabanlı bir işletim sistemi. Şu işletim sistemlerine SP bekleme fantezisini hangi cahil çıkardı merak ediyorum. Bu topraklardan çıktığına eminim ama...

SP'ye falan gerek yok! Kullanmadığın işletim sistemi hakkında yorum yapma...

CHIP Forum şu an rezil bir durumda, iyice almış başını gitmiş. Kendini bilmez kişiler insanlara yanlış bilgiler veriyorlar ben de kızmaya başlıyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış tavsiyeleri alıp ağzı yananlar eninde sonunda düzgün bir yer bulacaklar, o da burası olacak. Tabi burada da herkes barınamıyor zira eğitim sistemi cümle kurmayı bile beceremeyen tuğlalar yetiştirdiği için buranın kuralları yeni nesile zor geliyor. E bir de çocuk hayatı boyunca ne aile terbiyesi görmüş ne ceza almış, burada bi ceza alınca afallıyor.

Aile kurmuş adam bile kuralları anlamakta zorlanıyor... İlginç vesselam...

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı