Windows 7 Update sonrası bilgisayar açılmıyor

TeknoHe

Decipat
Makaleler
1
Yer
Monitörün karşısında sosyalde geziyor.
Merhaba ben kısa süre önce başımın etini yiyen güncelleme bildirimlerini dikkate alarak Windows 7 Ultimate bilgisayarıma güncelleştirilmeleri yükledim. Hepsi bittikten bir süre sonra PC kendini sürekli yeniden başlatmaya başladı en sonda da hiç açılmamaya yani açılıyor ama sadece imleç görünüyor oturum açma ekranı bile gelmiyor. En sonunda format atmaya karar verdim ama atamıyorum USB'den başlatmaya çalışınca PC kitleniyor BIOS donuyor flashı çıkardığım anda kaldığı yerden devam ediyor. Lütfen bilen arkadaşlar varsa yardımcı olmaya çalışır mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oluşturduysanız bir sistem geri yükleme noktası kullanarak güncelleme öncesi bir görüntüye geri dönebilirsiniz.

Bunu masaüstünü görmeden de yapabiliyor olmanız gerekiyor. Biraz araştırmanızı tavsiye ediyorum.

Maalesef daha önce herhangi bir sistem geri yüklemesi oluşturmadım.

Oluşturduysanız bir sistem geri yükleme noktası kullanarak güncelleme öncesi bir görüntüye geri dönebilirsiniz.

Bunu masaüstünü görmeden de yapabiliyor olmanız gerekiyor. Biraz araştırmanızı tavsiye ediyorum.

Peki sistem geri yüklemeye geldiğimde orada USB ile yapma gibi bir seçenek de var acaba sistem geri yükleme noktasını USB'ye yazdırabilir miyim?

Son düzenleme:
Oluşturmadığınız geri yükleme noktasını USB belleğe yazamazsınız. İmleç gelen ekranda CTRL alt Del yapıp görev yöneticisi ile Explorer.exe çalıştırmayı denediniz mi?

Görev yöneticisi açılmıyor güvenli modda denedim tık yok F8'e basıp gelişmiş ayarlardan güncelleme dosyalarını sildim yine yok ve PC açılınca ekranı belli araklıklarla parlaklığı azalıyor ya da artıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı