Windows 7 USB ile Format Atamama sorunu

Krypt0n

Kilopat
Yer
LV-223
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
USB ile windows 7 ultimate kurmak istiyorum. BIOS'tan USB'yi başa almama rağmen kurulum ekranı gelmiyor. Boot ekranından seçiyorum bu sefer de kurulum esnasinda kurulum reset atınca kurulum devam etmiyor ve hata veriyor tekrar boot edip USB ile çalıştırdığımda ilk yükleme ekranı geliyor nasıl çözebilirim bu sorunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Reset anında USB yi çıkartıyorum ve resimdeki hatayi veriyor sanırım hatalı ISO indirdim

Dosya Ekleri

• _20160925_003927.JPG
    _20160925_003927.JPG
    86,1 KB · Görüntüleme: 165
2 farkli ISO denedim hala ayni sorun. USB yi çıkartıp taktim olmadı. USB yi hic ellemedim yinede olmadı. Bios ayarlarını mı yanlış yapıyorum anlamadım ki

BIOS ayarlarını default yapıp kaydedin ve çıkın. Daha sonra klavyeden F12 tuşuna basın. Genelde bazı anakartlarda boot menusuna F12 F8 veya farklı bir tuş ile girilebilir. ISO dosyasını doğru yazmamış olabilirsiniz. ISO dosyası hatalı yazılmış olabilir. ISO dosyası elinizde ise Windows 7 USB Download Tool veya Rufus gibi yazılımlarla USB'ye yazın. Bir de şunu belirteyim ki, bilgisayarın UEFI desteği olmayabilir eğer USB belleğini UEFI olarak hazırladıysanız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı