Çözüldü Windows 7 uygulamalar açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Geliathius

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Windows 7 64 Bit kullanıyorum ve çoğu uygulamanın Setup'ını ve kendisini bile açamıyorum.
Discord Setup'ı PUBG Lite gibi yazılımları açamıyorum. Hiçbir hata almıyorum ve görev yöneticisinde de gözükmüyorlar.
Yardım edebilirseniz sevinirim.

Çözüm
Sisteminizi yazın arkadaşlar yardımcı olacaklardır.
Driverleri güncelleyin.
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Windows 7 64 Bit kullanıyorum ve çoğu uygulamanın Setup'ını ve kendisini bile açamıyorum.
Discord Setup'ı PUBG Lite gibi yazılımları açamıyorum. Hiçbir hata almıyorum ve görev yöneticisinde de gözükmüyorlar.

Diğerini bilmem ama DC DLL hatası veriyordu bende de farklı bir sürüm kurdum oldu.

Kardeş ben hem arkadaşlarla Microsoft teamstan konuşuyoruz hem Among Us arkada çalışıyor. Canlı yayın açmıştım OBS'den o zaman kanal vardı. Daha 6 ay oldu sonra birlikte Minecraft modlu Survival oynuyordum çok mod vardı falan ve anca kasıyordu.
Şaka yapıyorum. Ama arkadaşlarımla hem Minecraft modlu oynuyorduk birlikte.

Yeni konular

Geri
Yukarı