Windows 7 vs Windows 10 1607

KyryloDN

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Україна
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Extensa EX215-54 || Intel Core i5-1135G7 2.40GHz || Intel iRIS Xe Graphics || 16GB DDR4 3200 MHz || OS: Windows 10 Home
Merhabalar, ben şu an Windows 7 ESU kullanıyorum ve bana güncelleştirmeler hala geliyor ama Windows 10'a geçsem mi bilemiyorum. Windows 10'nun güncel sürümleri sistemi çok yavaşlatıyor. Acaba Windows 10 1607'ye mi yükselteyim yoksa Windows 7'de mi kalayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçtikten sonra aradığınız şeyleri yerinde bulamama, ot püsür saçma sapan bloatware şeylerle uğraşma, zırt pırt güncelleme, her güncellemede yeni bug gibi zırvalarla uğraşırım diyorsanız geçin.

Yeni Adobe programları sadece W10 destekliyor. Bu yüzden zorunluluktan W10 kullanıyorum. Onun harici diğer SSD'de hala W7 kurulu. Tasarım harici bir işim olmadıkça W7'den devam ediyorum.

W10 kadar mide bulandırıcı başka bir şey tanımadım ömrümde. Tabii bunlar kişisel zevkler. W7 ile mutluysanız hiç macera aramayın. 9 kere geçmeyi denedim, 10. seferde mecburiyetten yeni ssd alıp yükledim. Kendim modifiye ettiğim bir versiyon kullanıyorum. Gereksiz her şey kaldırılmış vaziyette. Defender'ı bile kökten sildim.

W10 tam olaran ne biliyor musun hocam, hani bir arkadaşın gelir, bilgisayarına geçer. Kalk kardeşim işim var dersin, kanka 2 dakikaya kalkıyorum der. Ama 2 dakika hiç bitmez. Hah işte W10 tam olarak o arkadaş. PC'yi siz kullanmıyorsunuz, o hıyar sizle beraber kullanıyor.

Geri
Yukarı