Windows 7 Yazı Tipi/Dil Sorunu

HSertkaya

Hectopat
Daha fazla  
Windows 7 de işler düzgün giderken sonradan yavaş yavaş şu hataları aldım. Sonra yazı tipi değişti ve her şey böyle oldu.
İlk çıkan sorun:
967891_1500460970225849_779127145_n.jpg
10756583_1501996426738970_1132201143_o.jpg
Ekran Alıntısı.PNG

TeamViewer ile bağlanıp yapabilen olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Format zor çünkü key lazım. Öğrenciysen bedava filan demeyin ve Windows 8 bulup format CD'si veya USB'si hazırlayacak vaktim yok. Başka önerin var mı?

15 dakika da hepsi bitiyor, uğraşamayacaksan parasıyla yaptır. Yazılımsal bir problem var ortada. Muhtemelen sistem dosyalarına virüs bulaşmış ya da oynama (modifikasyon) yapılmış.

Regedit ile oynamıştım bir aralar. İndirmek çok uzun ve burada Windows 8 kuran hiçbir yer yok.

İndirmek çok uzun? Tembellik? 8mbps internet hızım ile 2 saatte indi dosya. Nesi uzun bunun söylesene bana? Bu arada sadece sistemin dilini değiştirmişsin. Doğu Dil paketlerinden birini indirip kurmuşsun anlaşılan.

Burada ki adımları uygula. Ayrıca CMD'yi yönetici olarak (Görev Yöneticisi üstünden) aç ve "sfc /scannow" kodunu gir. Otomatik olarak tanılama ve düzeltme yapsın.

Dil paketleri - Microsoft Windows

İndirmek çok uzun? Tembellik? 8mbps internet hızım ile 2 saatte indi dosya. Nesi uzun bunun söylesene bana? Bu arada sadece sistemin dilini değiştirmişsin. Doğu Dil paketlerinden birini indirip kurmuşsun anlaşılan.

Burada ki adımları uygula. Ayrıca CMD'yi yönetici olarak (Görev Yöneticisi üstünden) aç ve "sfc /scannow" kodunu gir. Otomatik olarak tanılama ve düzeltme yapsın.

Dil paketleri - Microsoft Windows

Tamam haklısın fakat işte birkaç yanlışlık olabilir ve Windows 8 için serial lazım. Onu nereden bulacağım? Bu arada ben dil paketi indirmedim. 1 haftadır bilgisayarda değilim ve bilgisayar şifreli idi.

Bilgisayarı Windows 8 yapmayacağım, Windows 7 de kalacak. Başka önerisi olan var mı?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı