Windows 7 Yükleme ve Yükseltme Danışmanı

'Windows 7' bölümünde Promisses tarafından 4 Eylül 2010 tarihinde başlatılan konu.

 1. Promisses

  Promisses Millipat

  Katılım:
  2 Eylül 2010
  Mesajlar:
  278
  Beğenileri:
  10
  Yer:
  Veni Vidi Vici
  [​IMG]
   
 2. Recep Baltaş

  Recep Baltaş Technopat Yönetici

  Katılım:
  14 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  51.928
  Beğenileri:
  42.551
  Yer:
  İstanbul
  Windows 7 Yükseltme DanışmanıHızlı AçıklamaBilgisayarınızın Windows 7 kullanmaya hazır olup olmadığını görmek için Windows 7 Yükseltme Danışmanı'nı karşıdan yükleyip çalıştırın. Donanımınızı, aygıtlarınızı ve yüklü programlarınızı bilinen uyumluluk sorunları olup olmadığını belirlemek için tarar, bulunan olası sorunları nasıl çözeceğiniz konusunda yol gösterir ve yükseltme yapmadan önce yapmanız gerekenler konusunda önerilerde bulunur.

  Dosya Adı:Windows7UpgradeAdvisorSetup.exe

  Sürüm:2

  Yayınlandığı Tarih: 19.10.2009

  Dil:TürkçeYükleme

  Boyutu:8.3 MB - 8.3 MB*

  Başlamadan önce: Yazıcılar, harici sabit diskler ve tarayıcılar gibi, kontrol ettiğiniz bilgisayarla düzenli olarak kullandığınız tüm USB aygıtlarını ve diğer aygıtları bağlayıp açtığınızdan emin olun.

  Windows 7 Yükseltme Danışmanı bilgisayarınızı tarayarak olası uyumluluk sorunlarını belirler ve sizi Windows 7 yükseltme seçenekleriniz hakkında bilgilendirir. Birkaç dakika içinde, bilgisayarınızın sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığının ve donanımınız, aygıtlarınız ve yüklü programlarınızla ilgili bilinen uyumluluk sorunları olup olmadığının açıklandığı, ayrıca Windows 7'yi bilgisayarınıza yüklemeden önce yapmanız gerekenlerin ele alındığı bir rapor elde edersiniz.

  Sistem Gereksinimleri
  Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows 7; Windows Vista; Windows XP Service Pack 2
  Windows XP çalıştırılıyorsa .NET Framework 2.0 veya daha ileri sürümü
  Yönergeler
  Windows 7 Yükseltme Danışmanı'nı yüklemek için Windows7UpgradeAdvisorSetup.exe dosyasını karşıdan yükleyin ve çalıştırın.
  Bilgisayarınızda Windows XP çalışıyorsa, kurulum programı .NET Framework 2.0'ın yüklü olup olmadığını kontrol edecektir. .NET Framework 2.0'ın yüklü olmadığı belirlenirse kurulum programı yüklenmesine yardımcı olur.
  Yazıcılar, harici sabit diskler ve tarayıcılar gibi, kontrol ettiğiniz bilgisayarla düzenli olarak kullandığınız tüm USB aygıtlarını ve diğer aygıtları bağlayın ve açın.
  Windows 7 Yükseltme Danışmanı'nı Başlat menüsünden veya masaüstünden çalıştırma

  Ek BilgiWindows 7 Yükseltme Danışmanı'nı Virtual PC veya Uzak Masaüstü içinde çalıştırıyorsanız, Windows Aero işlevi düzgün algılanmayabilir.

  İndirme Bağlantısı
   
 3. TalkingCure

  TalkingCure Millipat

  Katılım:
  27 Ekim 2013
  Mesajlar:
  126
  Beğenileri:
  8
  Bakayım Bi.

  Abi autocad den oluyor diyenler var biri autocad in sp1 i varmış onu yükleyip de düzeldiğini söylemiş ben de yükledim şimdi bakalım.
   
  Son düzenleyen: Moderatör: 23 Haziran 2014

Sayfayı Paylaş