Windows 7'de yeni kullanıcı hesabı açılmıyor

EndoBero

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar delirmek üzereyim. Yeni kullanıcı hesabı açmak istiyorum yönetici olarak. Yahu istediği her şeyi yapıyorum bana ekteki hatayı veriyor. Delireceğim artık. Siz buna göre rastgele bir isim oluştursanız ya da çözümü nedir yardım eder misiniz? Lütfen düzgün yaz demeyin. Zaten düzgün yazıyorum yine kabul etmiyor. Sinirden görüntüyü atmayı unutmuşum özür dilerim. Atıyorum hemen.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    6,7 KB · Görüntüleme: 34
Arkadaşlar delirmek üzereyim. Yeni kullanıcı hesabı açmak istiyorum yönetici olarak. Yahu istediği her şeyi yapıyorum bana ekteki hatayı veriyor. Delireceğim artık. Siz buna göre rastgele bir isim oluştursanız ya da çözümü nedir yardım eder misiniz? Lütfen düzgün yaz demeyin. Zaten düzgün yazıyorum yine kabul etmiyor. Sinirden görüntüyü atmayı unutmuşum özür dilerim. Atıyorum hemen.

CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp:

Kod:
net user username password /add

Giriniz.

Ardından yönetici yetkisi vermek için net user komutunu girerek bilgisayardaki tüm hesapları listeyebilirsiniz.

Administrator yetkisi vermek için net user administrator /active:yes komutunu giriyoruz.

Kullanıcı adı olarak ne yazıyorsunuz?
User yazmayı deneyin.

Zaten var dedi. Bu sefer gittim diğerinin ismini değiştirmeye çalıştım. Değiştirilmiyor. İçimden bilgisayarı camdan aşağı atmak geçiyor. Milletin bilgisayarı destek olur bizim bilgisayarımız bize karşı çıkıyor delireceğim.

Hocam, Türkçe karakter kullanmayıp bir şey yazın.
Türkçe karakterler şunlardır: Ğ ü ş ı i ö C

Mesela endobero yazın. :D

Bence bu yazım hatası ile ilgili değildir. Çünkü çok denedim doğru yazdım her seferinde. Ama inadına olmuyor. Zaten bahane arıyordum bilgisayarı değiştirmek için. 10 yıllık bilgisayar. Çözemezsem değiştireceğim çünkü yönetici olmadığım için birçok yerde erişim engellendi hatası alıyorum. Yeni hesap açamadığım için çözümü de yok. Bu arada endobero da olmadı.

Hocam ben bunu bana format için gelen bir PC de görmüştüm. Formatcının biri gitmiş PC de olan tek hesabı standart hesap yapmış. Muhtemelen size de öyle oldu. Windows 7 de tek çözümü format.

Hocam ben bunu bana format için gelen bir PC de görmüştüm. Formatcının biri gitmiş PC de olan tek hesabı standart hesap yapmış. Muhtemelen size de öyle oldu. Windows 7 de tek çözümü format.

Evet öyle oldu maalesef. Nefret ediyorum şu işi bilmeyip boşuna bir masraf daha çıkartanlardan.

Geri
Yukarı