Windows 7'den 8.1'e geçiş

meliha1

Centipat
Attıgım linkler W10 için. Ama ben aynısını W7 Ultimate'den W8.1'e geçiş için uyguladım.
Arkadaşlar ne yaptıysalar yaptım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sonra.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistemim.
Merbahalar. Windows 7 64 Bit iş. Sis. Var. Win 8.1'a geçmek istiyorum PC özelliklerim ise 3GB RAM takviye edeceğim.
Anakart ASRock G41-GS.
Ekran kartı AMD Radeon HD 5450 2 GB.
İşlemci Intel Pentium 4GPU 2.80 GHz.
DirectX 11.
320 GB HDD + 120 GB HDD.
Yani ben PC'yi video izlemek ve ders çalışmak için kullanıyorum.
Buradan yapmaya çalştim.
Boot menüye geliyorum 8 GB flash belleğimi seciyorum. Tıklıyorum bu şekilde kalıyor.
Ne yapabilirim acaba.

15910928907962017177682663380699.jpg

Acaba BIOS güncellemesi mi yapmak lazım.
Yapılacaksa birisi anlatıp link atabilir mi hiç anlamıyorum. Çok sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka bir USB yuvasına takmayı dener misiniz, gerekirse eski BIOS'lar için düzeltme seçeneğine de tik atın, ISO'nuzu tekrar indirin.

Yazdıgım cevaba bakarsanz daha yard. Olrsnz. İndirmem gereken linki de ata msnz teşekkürler. Anakart ASRock G41C-GS.
BIOS version p1.40.

Eski versiyon Rufus kullanıyorsunuz, websitesinden güncellemenizi öneririm en başında. BIOS seçmeniz gerek.

Bende şu an Rufus 3.4 var olr mu acaba?

Eski versiyon Rufus kullanıyorsunuz, websitesinden güncellemenizi öneririm en başında. BIOS seçmeniz gerek.

Rufus 3.1'de var.

Rufus 3.1'de var.

Bunlar Rufus 2.2 secenekleri.
BIOS ya da MBR için UEFI bölüm düzeni mi yoksa.
UEFI için MBR bölüm düzeni mi yoksa.
UEFI için GPT bölüm düzenini mi seceyim.

Bunlar ise Rufus 3.4 secenekleri.
MBR.
GPT.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı