Windows 7'den 8.1'e yükseltirsem programlarım vs. gider mi?

YilmazGokturk.yz

Hectopat
Yer
C:\Windows
Daha fazla  
Merhabalar, bugün sizlere bir soruda bulunmak istedim. Ben bilgisayarıma Windows 7 kurmuştum ve 8.1'e yükseltmek istiyorum. Yükselttiğimde programların belgerim vs. gider mi? Veya nasıl yükseltebilirim yazabilir misiniz?

Şimdiden yardım eden herkese teşekkürler...

Gitmemesi adına işaretlersen gitmez. Hatta masaüstünde yerleri bile değişmez kısayolların.

Tamamdır. Peki benim nasıl yükseltebileceğimi söyleyebilir misiniz?
Çünkü eskiden ISO dosyası indirip içinde setup dosyası ile yükseltmiştim sürekli donuyordu bilgisayar şimdi hiç sıkıntı yok.

Arkadaşlar peki ben nasıl yükseltebilirim ISO dosyasını indirdim ama setup.exe dosyasını çalıştırıyorum ürün anahtarı giriyorum bu anahtar denetleniyorda takılıyor.

Arkadaşlar peki ben nasıl yükseltebilirim ISO dosyasını indirdim ama setup.exe dosyasını çalıştırıyorum ürün anahtarı giriyorum bu anahtar denetleniyorda takılıyor.

Kardeşim bu videoyu izlersen yapabilirin. Detaylı bir şekilde anlatılmış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kardeşim bu videoyu izlersen yapabilirin. Detaylı bir şekilde anlatılmış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kusura Bakmayın Uzun Zaman Sonra Cevapladım Ama Ben Videodaki Gibi Yaptım ama ISO dosyasına Sağ tıkladığımda Bağla Çıkmıyor Sizde nasıl Yapabilirim?
Kusura Bakmayın Uzun Zaman Sonra Cevapladım Ama Ben Orda Programları Koru Diye Bir Seçenek Göremedim Ya Herşeyi Sil Yada Sadece Belgeleri Fotoğrafları vb. Koru.
Gitmemesi adına işaretlersen gitmez. Hatta masaüstünde yerleri bile değişmez kısayolların.

Geri
Yukarı