Windows 7'den 8.1'e yükseltmek

fdfgdse

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarımı Windows 7'den Windows 8.1'e yükseltmem gerekiyor. Bunu USB'siz veya CD'siz yapmanın bir yolu var mı? Bir de verilerim gider mi? Gitmeden yükseltebilir miyim? Bana ya bir video atın ya da açıklayın.(adım adım yazarsanız daha iyi olur.) : )

Son düzenleme:
Bilgisayarımı Windows 7'den Windows 8.1'e yükseltmem gerekiyor. Bunu USB'siz veya CD'siz yapmanın bir yolu var mı? Bir de verilerim gider mi? Gitmeden yükseltebilir miyim? Bana ya bir video atın ya da açıklayın.

Tabii ki yapabilirsin ama Windows 7'den windwos 10 Pro'ya yukselıyor yapman için gerekenler:
Burdan download Now'a bas. Sonrasını anlarsın zaten klasik Windows kurulum adımları ama 2-3 saat suruyor bazen 6 saatlerı bulabılıyor.
Ve verilerin gitmesi veya gitmesin mi diye soruyor.

Bunu belleksiz yapabilirsin ama en ufak bir sistem hatası olursa tüm verilerin gider(yani işletim sistemini açamazsın dolayısıyla yedek bir kurulum belleği ile yeniden kurulum yapman gerekecek). Verilerin gitmeden yapabilirsin, formatlarken biçimlendirme ya da disk silme yapmazsın direk içinde işletim sistemi olan ya da olmayan fark etmez kurulumdan sonra Windows old diye bir klasör oluşuyor ve PC açılırken sana hangi işletim sistemini çalıştırmak istediğini soruyor. Tavsiyem minimum 4 GB boyutunda bir bellek ile formatlaman olurdu. Windows yükseltme gerisi.

Tabii ki yapabilirsin ama Windows 7'den windwos 10 Pro'ya yukselıyor yapman için gerekenler:
Burdan download Now'a bas. Sonrasını anlarsın zaten klasik Windows kurulum adımları ama 2-3 saat suruyor bazen 6 saatlerı bulabılıyor.
fakat win 10 ağır gelir

Ben flash bellekle Windows 8.1 kurulumu yaptım 15 dakika sürmedi.

İnternetten Windows 8.1 İso dosyasını indireceksin. Sonra oradan dosyalarımı koru deyip yükseltme yapacaksın. BİOS'u zaten kendi ayarlıyor birşey yapmayacaksın.

Adam windows 8.1 diyor. Hala windows 10 diyosun.

Fakat Win 10 ağır gelir.

Windows 10 ağır gelmıyor aksine optimizisyon'u geliştirdiği için daha iyi ve yeni oldugu ııcn YouTube'da cozum vıdeoları daha fazla, ayrıca quickcpu-razercortex bir de gereksiz uygulamaları kapatarak gayet iyi 4 GB RAM'ı değerlendirebiliyorsunuz bir tek işletim sistemi 30GB falan.

Geri
Yukarı