Windows 7'den Windows 10'a nasıl geçilir?

Tommy Vercetti

Decipat
Windows 7'den Windows 10'a nasıl geçilir?
Orjinal Windows 7 Ultimate var tüm Windows 10 geçme videolarında flash ile yapıyorlar flash olmadan nasıl yapılır?

Spoth

Femtopat
Setup kurulumunu tavsiye etmiyorum eline bir USB geçtiği zaman formatlarsan daha iyi olacaktır.

tarikche

Hectopat
Google üzerinden Windows 10 ücretsiz yükseltme yaz. Windows'u sitesine yönlendiren adrese tıkla. Daha sonra da kurulumu flash olmadan gerçekleştirebilirsin.

KS
Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Decipat
Setup kurulumunu tavsiye etmiyorum eline bir USB geçtiği zaman formatlarsan daha iyi olacaktır.

Setuptan kurarken de BIOS'a girmek gerekiyor mu ben nasıl yapılacağını bilmiyorum hiç daha önce yapmadım nasıl yapacağım?
Google üzerinden Windows 10 ücretsiz yükseltme yaz. Windows'u sitesine yönlendiren adrese tıkla. Daha sonra da kurulumu flash olmadan gerçekleştirebilirsin.

Sistem özelliklerim Windows 10'u kaldırır mı
Pentium e 5700 işlemci.
GT 710 2 GB ekran kartı.
4 GB RAM.

batu.sh

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Alanya, Antalya
Ben Windows 7'den Windows 8'e alıyordum orda ücretsiz yükseltme planı çıkıyordu hatırladığım kadarıyla.. Kaldırılmış olabilir
Setuptan kurarken de BIOS'a girmek gerekiyor mu ben nasıl yapılacağını bilmiyorum hiç daha önce yapmadım nasıl yapacağım?

Pentium e 5700 işlemci.
GT 710 2 GB ekran kartı.
4 GB RAM.
bence bu sistem özellikleriyle geçmeyiniz. Windows 7 sizin için daha stabil çalışacaktır.

Spoth

Femtopat

Sistem özelliklerim Windows 10'u kaldırır mı?
Pentium'e 5700 işlemci.
GT 710 2 GB ekran kartı.
4 GB RAM.

Windows 10 kurulum aracını kullanabilir siniz YouTube'da detaylı anlatımları bulunmakta.

ilkerowic

Centipat
Yer
Ankara

Pentium e 5700 işlemci.
GT 710 2 GB ekran kartı.
4 GB RAM.
Bu sistemle pek geçmenizi tavsiye etmem. Çok fazla kasma, donma takılma sorunlarıyla karşılaşırsınız diye düşünüyorum. Çünkü Windows 10 sistem boş olsa dahi çok fazla sistemi sömürüyor.

KS
Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Decipat
Bu sistemle pek geçmenizi tavsiye etmem. Çok fazla kasma, donma takılma sorunlarıyla karşılaşırsınız diye düşünüyorum. Çünkü Windows 10 sistem boş olsa dahi çok fazla sistemi sömürüyor.

Windows 10 a geçsem geri Windows 7'ye dönebilir miyim.

ImethWave

Centipat
Yer
Miami

Bence de geçmesin ama kasma donma olmaz bence arkadaşımın 1GB RAM'lı PC'sine Windows 10 yükledim kullanıyor. 😅

Windows 10'a geçsem geri Windows 7'ye dönebilir miyim?

Dönebilirsin aynı şekilde.

Hatta istersen direkt Dual Boot yap beğenmezsen sil Windows 10'u kaldığın yerden kullan Windows 7'yi.

KS
Tommy Vercetti

Tommy Vercetti

Decipat
Yukarı