Windows 7'den Windows 8'e Geçmek

Olur mu

• olur

Oy: 7 100,0%
  • olmaz

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    7

LAST!

Hectopat
Hepinize Selam beyler;

Şimdi benim konum biraz uzun ve hemen başlayayım. Öncelikle ben bir pc aldım ve bana Windows 8 olarak geldi. Ama içinde Windows 8 cd 'si yoktu. Birkaç ay sonra oyun yüklerken torrent olduğu için yanlışlıkla bir şey yapıp PC hacklenmişti ve Windows 8 cd si olmadığı için PC yi Windows 7 yaptırdım.

Bir ay sonra Windows 8 e geçmeye kararı aldım. Ama bu Windows 8 için ürün anahtarı gerekiyormuş sanırım. O ürün anahtarı kasanın üzerinde yazılı. Acaba doğru olur mu? Yani o kasanın üzerindeki Windows 8 ürün anahtarı ile uyar mı? Sizce PC yi Windows 8 yapabilir miyim? Cevaplarsanız gerçekten cok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Okumadan w7 den w8 e geçsemmi sandım direk olur dedim sonradan okudum :D Olmaz. O key değildir. Kasanın model numarası filan olabilir.

Beyler üzerinde çok belli olmadı ama Procud key; "WS-SA-SAFS-JWJ2-22FASF" gibi şeyler yazıyordu.

SS;

Lisans.jpg

Hocam sorun olmaz Windows 8® atabilirsin. O ürün anahtarın.

Bilgisayar sana Windows 8® olarak gelmiş o ürün anahtarın.Windows 7® olarak gelseydi ve sen Windows 8® için kullanmak isteseydin olmazdı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı