Windows 7'ye Destek Vermiyorsanız Neden Windows 7 Bölümünüz Var?

Abdullah05

Hectopat
Daha fazla  
Başlıktan anlayacağınız üzere Windows 7'ye destek vermiyorsanız neden Windows 7 bölümünüz var? Kapatın bu bölümü o zaman. Windows 7 kullanıyoruz diye teknoloji cahili mi oluyoruz? Sizin böyle davranmanız beni rahatsız ediyor. Cezayı hemen verirsiniz şimdi.

Haydi iyi günler.

Hangi bölümü açık tutup hangi bölümü kapatacağımızı biz belirleriz. Hangi işletim sistemine destek verip hangisi için vermeyeceğimizi de biz belirleriz. Yarın öbürgün Casper'a destek vermeyi keseriz ve Casper konularını kaparız. Yarın yeni bir kural çıkartırız ve "hadi iyi günler" cümlesini yasaklarız. Öbür gün serbest bırakırız.

Umarım yeterince açık olmuştur.

Çıkış sağ üstte yer almaktadır. Ve merak etmeyin. Hesap silme özelliğini de ekleyeceğiz bi ara. Vakit bulamıyoruz ama konulara cevap vermekten...

Adam posta koyup gitmiş. :LOL: Destek verilmemesi bugünün hem yeni teknolojilerine açık olabilmek hemde günümüzün oyunları ve programları artık Windows 8 destegi ile çalışıyor. Bir sorun yazıyorsunuz. Biz çözmek için ugraşıyoruz. Sonra bir bakıyoruz ki oyunun Windows 7 destegi yok. Veya stabil çalışmıyor. Bir program yüklüyorsunuz dogru degerler vermiyor. Bir hata alıyorsunuz işletim sistemin genel olarak stabil çalışmamasından kaynaklanıyor. Windows 10 çıkmış iken Windows 7 kullanma dogru mu sizce de ?

Hadi iyi günler. :ROFL:

Eski konular var. Oradan yararlanacaklar olabilir. Bu gibi şeylere takılmaya gerek yok. Dursun bu bölüm. Ekmek ve su isteyecek hali yok destek verilmeyen bölümlerin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı