Windows 7'ye geçilmeli mi?

Alitmr24

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 8.1 de ekran kartımın en son cıkan sürücü destegı yok. Bundan dolayı Windows 7 Ultimate gecmek ıstıyorum 8 GB RAM 512 MB ekran kartı 64 bıt duzustu 8 yıllık laptop sızce gecsem sıkıntı olur mu? Ne dersınız?

Hocam sürücülerinizi bulabileveğinizi düşünüyorsanız geçin derim ama şunu düşünün çoğu program desteği kesti Windows 7'den kullandığınız programlara destek var mı diye bakın öyle geçin.

Donanımınız fazla iyi değilse geçin hocam. Evet desteği kesilmiş olabilir ama hala hızlı çalışıyor. Ben tavsiye ederim.

Ama arkadaşın dediği gibi çok hafif bir işletim sistemi.

1 yıl öncesine kadar Windows 7 kullanıyordum. Gayet hızlı ama göz zevki konusundan biraz kötü gibi. Biraz inceleyip geçin derim.

Daha az önce başka bir konuya yazdığım mesajı aynen kopyalıyorum. 🙂

Kaspersky Free ile kullanılır. Hala çoğu uygulama düzgün bir şekilde çalışıyor. Sisteminizin destekleyeceği oyunlarda zaten Windows 7 uyumludur ki çoğu güncel oyunlar(ör: CP2077) bile hala Windows 7 uyumlu. Ben geçen aylarda bir müddet kullandım hiç bir uyum, virüs sorunu vs. yaşamadım. Sonuç olarak rahat rahat kullanılır.
Sürüm olarak tavsiyem ise: Professional 64 bit ya da Home Premium 64 bit çünkü bunlardan aşağısı kısıtlı yukarısı ise gereksiz dolu. 🙂 Ama Kmspico kullanacaksanız Professionel kurmak zorundasınız. NOT: KMSpico forum kuralları gereği önermiyorum.

Geri
Yukarı