Windows 7'yi Windows 10'a yükselteceğim

Saolun arkadaşlar yanıtlarınız için merak ettiğim bir şey var BIOS'dan sistemi flash bellekle açtık sonra tekrar BIOS'dan bir ayar yapmam gerekiyor mu o kısmı pek bilmiyorum.
Bios'dan boot ayarı yapmana gerek yok, bilgisayarın markası neyse şöyle yaz örnek: "lenovo boot key"
F2 - F3 - F8 -F12 olabilir. örneğin F2 bastın önüne SSD ve taktığın USB gelir. İçinde windows ISO dosyaları varsa USB'yi seç sonrasında windows boot edilir ve yükleme ekranı gelir zaten.

[Q.

Bios'dan boot ayarı yapmana gerek yok, bilgisayarın markası neyse şöyle yaz örnek: "lenovo boot key"
F2 - F3 - F8 -F12 olabilir. örneğin F2 bastın önüne SSD ve taktığın USB gelir. İçinde windows ISO dosyaları varsa USB'yi seç sonrasında windows boot edilir ve yükleme ekranı gelir zaten.

Hocam orayı biliyorum benim anlatmaya çalıştığım şu laptopa kurdum Windows 10'u sonra USB'yi 1. sıraya getirdiğimiz için onu tekrar aşağıya çekmek gerekiyor mu onu merak ediyorum.

Hocam orayı biliyorum benim anlatmaya çalıştığım şu laptopa kurdum Windows 10'u sonra USB'yi 1. sıraya getirdiğimiz için onu tekrar aşağıya çekmek gerekiyor mu onu merak ediyorum.
Dostum direkt USB'yi boot edersen bios'a girmene ve üste veya alta almana gerek kalmaz onu anlatmaya çalışıyorum. Direkt boot tuşuna bas bilgisayar açılırken, USB ve markası yazacak USB'yi seç. Sonra windows yükleme ekranı gelir, sen yükleme ekranında boş olan bir diski seç ileri de ve windows'un kurulmasını bekle. Bir kaç defa yaniden başlatacak ve windows kurulmuş olacak.

Geri
Yukarı