Windows 7'yi Windows 8/8.1'e Yükseltme

EmreYerlikaya

Kilopat
Yer
İstanbul, Turkey
Arkadaşlar, bilgisayarımı Windows 7 işletim sisteminden Windows 8/8.1 sürümüne yükseltme konusunda yardım istiyorum.

Yani şöyle ki eğer bilgisayarımı W7'den W8/8.1'e yükseltirsem ne gibi bir artılarım ve eksilerim olur? Şu adresten, "Windows 7 işletim sisteminden Windows 8.1 sürümüne yükseltme" konusunu ve şu adresten de "Windows 8.1'e Yükseltme Yardımcısı" programını indirdim, uyumlu uygulamalar ve cihazlar denetlendi.

OGQ9UqQ.jpg

Gözden geçirmeniz gerekiyor

DVD oynatmak için uygulama yükleme
Windows 8.1'de DVD oynatmak için bir uygulama yüklemeniz gerekebilir.
Ek bilgi
Bu bilgisayarda Windows Media Center yüklü
Yükseltmeyi denediğiniz Windows 8.1 sürümü Windows Media Center'ı desteklemiyor.
Ek bilgi
Güvenli Önyükleme kişisel bilgisayarınızla uyumlu değil
Kişisel bilgisayarınızın bellenimi Güvenli Önyükleme'yi desteklemediğinden, bunu Windows 8.1'de kullanamayacaksınız.
Ek bilgi
League of Legends
Riot Games

Uyumlu değil
Mortal Kombat
R.G. Mechanics, spider91

Uyumlu değil
TOSHIBA ConfigFree
TOSHIBA Corporation

Uyumlu değil
TOSHIBA Recovery Media Creator Reminder
TOSHIBA

Uyumlu değil
TOSHIBA Disc Creator
TOSHIBA Corporation

Bu uygulamayı Windows 8.1 içine yeniden yükle
Far Cry® 3
Ubisoft Montreal, Massive Entertainment, and Ubisoft Shanghai

Güncelleştirme var
GOM Picker
Gretech Corporation

Güncelleştirme var
Nero BurnRights
Nero AG

Ücretli güncelleştirme sağlanıyor
[TBODY] [/TBODY]
(Uyumluları yazmama gerek yok zaten:))

Yani sizden istediğim, eğer bilgisayarımı W7'den W8/8.1'e yükseltirsem ne gibi bir artılarım ve eksilerim olur? Yükseltmeli miyim yoksa W7'de kalsın mı? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya aslında istiyorum ama bazı oyunları malum çalışmayabiliyor ve üstelik ben de bir bilgisayar oyunu yapıyorum. Hem W7 hem de W8'e uyumlu yapacağız tabi ki de ama işte ben bilgisayarımı W7'den W8'e yükseltirsem bilgisayarım hızlanır mı? Başka ne gibi avantajlarım olur? Neler kaybederim? Bunları tam bilmek istiyorum

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı