Windows 8.0 Medya Geçersiz Hatası

yahyalıyahya

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Orjinal windows 8 pro var. 8.1e geçtikten sonra cd ile format atamıyorum medya geçersiz diyor. 8.1 e geçtiğimden beri sık sık donuyor bilgisayar. Sekmeler arası geçilmiyor kimi zaman başka programlara geçerken donuyor. 8.0ı yüklemiştim birkaç gün sonra tekrar otomatik 8.1e geçti. Nasıl format atacağım? Bıktım bu dertten zırt bırt donmasından bilgisayarı. Şimdiden teşekkürler.

i3 2100 işlemci, zotac amp gtx 570, asus p8 p67le anakart, 8 gb kingston 1600 mhz ram, samsung 500 gb hdd modelini tam olarak bilmiyorum. Cooler master gx650 +80 bronz güç kaynağı ve cm 690 ii kasa.

Yaptığım tek güncelleme ekran kartının.
İlk olarak sağlam bir windows 8.1 iso dosyası bulup rufus programı aracılığı ile flash belleğe boot ettirmelisin. Bu işlemden sonra formatını attığın zaman herhangi bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Bu arada varsa BİOS güncellemesini yapabilirsin bunun yanı sıra driverlerini kendi sitelerinden güncel indirip kurmalısın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı