Windows 8.1 Açılışta Microsoft Hesabı Parolasını Soruyor

Morgoth

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Windows 8.1 Embedded İndustry Pro kullanıyorum ve tüm güncellemeleri yapılı. Sıkıntım şu : Oturum açtığım zaman bilgisayar her açılışında benim Microsoft hesabımın parolasını istiyor. Bu parolayı nasıl kaldırabilirim ?

Yeni kullanıcı oluşturmuşsun oturum açınca öyle oluyor. Denetim masası kullanıcı hesaplarından yerel hesaba geç.

Merhaba arkadaşlar. Windows 8.1 Embedded İndustry Pro kullanıyorum ve tüm güncellemeleri yapılı. Sıkıntım şu : Oturum açtığım zaman bilgisayar her açılışında benim Microsoft hesabımın parolasını istiyor. Bu parolayı nasıl kaldırabilirim ?

Kardeşim başlat menüsüne girip arama bölümüne "netplwiz" yaz. Küçük bi pencere gelecek "Kullanıcı Hesapları" başlığında. "Kullanılar" bölümünü tıkla ve altta " Kullanıcı bu bilgisayarı kullanmak için bir ad ve parola girmelidir." yazısındaki kutucuğun içindeki işareti kaldır ve uygula de son olarak parolanı gir tamama bas. Bu kadar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı