Windows 8.1 Ağdaki Dosya Paylaşımı

Xirdalan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar;

Birkaç sorum olacaktı. Ofisdeki ağda sadece yazıcı ve server kullanıyorum. Ağdan kendi bilgisayarıma girdiğimde tüm kullanıcı klasörlerim gözüküyor. İndirilenler masaüstü vs. Eskiden sadece ortak klasörü vardı ve kullanıcı klasörü paylaşılmazdı. Bunda ise geçen ofisdeki arkadaş soyledi. Tüm veriler görülüyor diye bende baktığımda masaüstüm direk açık. Gerçi kullanıcı adı parola lazım.

Ama ben yinede bu kullanıcı klasörünü nasıl kapatabilirim? (\\WINDOWS\Users\ABC) Bir de arkadaşın bilgisayarına girdikten sonra ben kullanıcı adı ve şifremi değiştirdim. Otomatik olarak giremez değil mi? İnternet de bu soruna baktım. Ancak genel paylaşımı falan kapatın diyor. Bu da benim yazıcı ve server ile bağlantımı engelleyecek. Sadece onu nasıl kapatırım?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Bilgisayarım > Yönet bölümünden Users bölümünü kaldırdım. Paylaşım şimdi durdu. Ancak herhangi bir klasör paylaştığımda yeniden komple açılıyor. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı