Windows 8.1 Casper laptop touchpad sürücüsü

Eray 06

Picopat
Daha fazla  
Selamlar, Windows 10 kullanırken touchpadin sol üstündeki işarete iki kez tıklayınca ışığı açılıyordu ve bu sayede touchpadi devre dışı hale getirebiliyordum. Windows 10 bilgisayarımda biraz ağır çalıştığı için Windows 8.1'e geçtim. Ama şimdi o düğme çalışmıyor. Sürücüden kaynaklandığını düşünüyorum yardımcı olabilecek var mı?

Seri no: 156PE5028949.

Marka: Casper.

Selamlar, Windows 10 kullanırken touchpadin sol üstündeki işarete iki kez tıklayınca ışığı açılıyordu ve bu sayede touchpadi devre dışı hale getirebiliyordum. Windows 10 bilgisayarımda biraz ağır çalıştığı için Windows 8.1'e geçtim. Ama şimdi o düğme çalışmıyor. Sürücüden kaynaklandığını düşünüyorum yardımcı olabilecek var mı?

Seri no: 156PE5028949.

Marka: Casper.

Casper'in kendi sitesinde seri numarasını yazıp sürücüleri bulabilirsiniz.

Casper'in sitesinde bulabilirsiniz bilgisayarınıza uygun bütün sürücüleri.

Bir sonuç çıkmıyor URL atabilirseniz sevinirim seri numarama uygun sürücüler için.
Casper'in kendi sitesinde seri numarasını yazıp sürücüleri bulabilirsiniz.
Bir sonuç çıkmıyor URL atabilirseniz sevinirim seri numarama uygun sürücüler için.

Son düzenleyen: Moderatör:

Casper'e girip desteğe tıklayınız oradan aşağıya doğru inip bilgisayarınız seçiniz, uygun sürücüleri bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı