Windows 8.1 Formatta Boot Olmama Sorunu

Sonsuzlar

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bilgisayarıma eski SSD'mi taktım cd rom yuvasına. Formatladım. Bilgisayarı Windows 8.1 ile gelen bilgisayara Windows 10 kurdum sıkıntı yoktu. Lol açınca bilgisayar 80 85 derecelere çıkmaya başladı. Önceden lol'de yüksek ayarda 60 dereceyi geçmezken şimdi 85 derece.
Ben de dedim tekrar Windows 8.1 kurayım. Usb Flash disk hazırladım. Boot ekranında diskimi seçiyorum ancak aynı ekran tekrar geliyor. Bios'ta usb sürücüyü başa alıyorum ancak disk yokmuş gibi sistem açılıyor. Az önce format attığım bilgisayara şimdi neden atamıyorum? İnisiyatifi var sanki. Ve artık biosa da girmiyor. Hemen geçiyor sisteme.

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS'a girmek için bilgisayarı yeniden başlat diyerek açmanız gerek. USB'den Windows 8.1'e ben de geçemedim. Önceden sorunsuz şekilde kurduğum aynı USB ile Windows 10'a geçtikten sonra kurulum yapamıyorum. Görmüyor USB'yi.

BIOS'a girmek için bilgisayarı yeniden başlat diyerek açmanız gerek. USB'den Windows 8.1'e ben de geçemedim. Önceden sorunsuz şekilde kurduğum aynı USB ile Windows 10'a geçtikten sonra kurulum yapamıyorum. Görmüyor USB'yi.

kardeş biosa ve boot ekranına nasıl girilir biliyorum.benim sıkıntım neden boot etmiyor aynı sayfa neden geliyor biosa girebiliyorum şu an. ama usb başta olmasına rağmen direk sisteme geçiş yapıyor sıkıntı orada

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı