Windows 8.1 geçilmeli mi?

om3rkaya10

Hectopat
Merhabalar, benim bilgisayar şu anda Windows 7 ve kusursuz performans alıyorum işimi görüyor ama artık güncellemeleri bulamamaya başladım. Bu da benim canımı sıkıyor ve 1-2 seneye Windows 7 de XP gibi desteklenmeyen işletim sistemi olacak diye korkuyorum. Sizce Windows 8.1 geçmeli miyim şu an işimi görüyor gayet ama gelecek için.

RAM: 4GB

Windows 8.1 bence 7'den daha iyi performans gösteriyor. Önceki bilgisayarımda bunu net olarak gördüm. HDD'li sistemler için biçilmiş kaftan diyebilirim.

Hocam bırakın şu Win 10 sevdasını. 4 GB RAM ile ne Win 10u zaten 2.5 GB falan kendi kullanıyor.
Kesinlikle haklısınız bende bilgisayarımı Aldığımdan beri win 10 kullanıyorum yeni guncellemede iyice kötüleşti ve %60 CPU ve ramden aşağı inmemeye başladı Google girmiyor o kadar berbat haldeydi win 8.1 yükledim şuan nedense 4 haftadır oyunlarda 30 FPS üstü alamıyorum benim bilgisayarım meftah ama win 8 öneririm saniyede açılıyor bilgisayar

Hocam bırakın şu Win 10 sevdasını. 4 GB RAM ile ne Win 10u zaten 2.5 GB falan kendi kullanıyor.

Sevda ile alakası yok. Her türlü daha stabil çalışıyor. Asıl sen farklı gözükeceğim diye Windows 7-8 romantizmi yapıyorsun.
11 senelik dandik marka 4 GB RAM ile Windows 10 kullandım. Üstüne Photoshop kullanıyor ve 10 GB gereken sahnelerde render bile alıyordum. Bomboş muhabbet bu. RAM yetmezse HDD veya SSD'ye yazar.

Yeni konular

Geri
Yukarı